Антикорупційна перевірка

 

На виконання положень антикорупційної програми ДП «СхідГЗК» на 2018 рік впродовж липня-серпня місяця поточного року перевірено 2 підрозділи: ремонтно-механічний та гідрометалургійний заводи. Метою перевірки є виявлення випадків спільної роботи близьких осіб, можливого конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб та наявності у посадових осіб підприємств корпоративних прав.

В ході перевірки виявлено 4 потенційних конфлікта інтересів у зв’язку з прямим підпорядкуванням близьких осіб. Відповідно до положень статті 34 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) два конфлікти інтересів врегульовано шляхом встановлення зовнішнього контролю за виконанням особою відповідного завдання, вчиненням нею певних дій чи прийняття рішень, два - шляхом переведення, особи на іншу посаду, що виключає пряме підпорядкування (стаття 38 Закону).

Нагадуємо, що на підприємстві діє «Гаряча лінія ДП «СхідГЗК», повідомлення про вчинення чи підбурювання до вчинення корупційних правопорушень чи правопорушень, пов’язаних з корупцією, можна надсилати на електронну адресу: hotlin_bz@vostgok.dp.ua (з будь-якої електронної адреси) або телефонувати за номером багатоканального телефону 0-800-400-820 (дзвінки безкоштовні з будь-якого телефону). Особистий прийом працівників підприємства та громадян здійснюється в управлінні підприємства за адресою: вул. Горького, 2, м. Жовті Води, з понеділка по п’ятницю з 8 до 17 години. У вихідні та святкові дні, а також з 17 години до 8 ранку можна зателефонувати на автовідповідач або скористатися електронною поштою.

В.Крачун, уповноважений з антикорупційної діяльності ДП «СхідГЗК».

Розділ: