Високий рівень культури захищеності

В рамках організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з фізичного захисту з 10 по 14 вересня на ДП «СхідГЗК» було проведено курс лекцій на тему «Культура захищеності».

В багатьох підрозділах ДП «СхідГЗК» згідно з ліцензією використовуються та зберігаються ядерні матеріали та джерела іонізуючого випромінювання. Основною вимогою законодавства України у сфері використання ядерної енергії та радіаційної безпеки є забезпечення належного рівня захисту радіоактивних матеріалів від злочинних посягань. Однією з умов забезпечення такого захисту на підприємстві є зменшення ризику вчинення протиправних дій щодо радіоактивних матеріалів.

Слухачами курсу стали керівництво ДП «СхідГЗК» та фахівці підприємства з фізичного захисту, очільники та працівники підрозділів, де використовуються та зберігаються радіоактивні матеріали.

Викладачі єдиного в Україні Навчального центру з фізичного захисту, обліку та контролю ядерного матеріалу ім.Джорджа Кузмича Інституту ядерних досліджень Національної академії наук України ділилися як світовим досвідом формування, розвитку та підтримки високого рівня культури захищеності, так і досвідом фахівців українських АЕС, Національної гвардії України та інших організацій.

Даний курс допоміг керівництву ДП «СхідГЗК» та профільним фахівцям окреслити основні напрямки діяльності підприємства щодо формування у працівників усвідомлення реальності існуючих загроз по відношенню до радіоактивних матеріалів, які використовуються на підприємстві, та зміцнення режиму нерозповсюдження їх та ядерної зброї.

Наш кор.

Розділ: