Відбулося засідання оперативного штабу

На Новокостянтинівській шахті ДП «СхідГЗК» 3 жовтня під головуванням генерального директора ДК «Ядерне паливо» Сергія Дробота відбулося третє засідання оперативного штабу з загальної координації будівництва об’єктів Новокостянтинівської шахти щодо збільшення її підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції.

На порядку денному засідання перебували питання виконання протокольних рішень попереднього зібрання штабу, відвідування об’єктів будівництва та контроль за виконанням лінійних графіків будівельно-монтажних робіт, ведення гірничо-капітальних робіт, забезпечення реалізації проекту проектно-кошторисною документацією, кадровими та матеріальними ресурсами.

Учасники штабу здійснили спуск в шахту на горизонт 300 м стволу «РЕ-6» та ознайомилися з виконанням гірничопрохідницьких робіт по похилому з’їзду гор. 300 м та у квершлазі ствола «Головний», відвідали об’єкти будівництва поверхневого комплексу шахти. За підсумками заслуховування звітів керівників підрозділів та провідних фахівців ДП «СхідГЗК», керівництва Новокостянтинівської шахти щодо виконання запланованих обсягів робіт на вересень, головою штабу С.Дроботом було відзначено, що роботи проводяться у відповідності до затверджених графіків. За підсумками засідання штабу сформовано план роботи на жовтень, визначені об’єми робіт по кожному будівельному майданчику шахти, окреслені завдання та терміни їх виконання як для підрозділів та служб ДП «СхідГЗК», так і залучених сторонніх організацій.

Підготувала Олена Малоок.

Розділ: