Нова техніка на Інгульській шахті ДП «СхідГЗК»

Нова техніка на Інгульській шахті ДП «СхідГЗК» 

В рамках заходів з оновлення гірничошахтного техніки 17 жовтня на Інгульську шахту ДП «СхідГЗК» надійшов шведський автосамоскид MT-2010 фірми «Epiroc», який замінить стару машину такої ж марки, що відпрацювала свій ресурс. Рішення про закупівлю нової техніки керівництвом ДП «СхідГЗК» було прийнято спільно з ДК «Ядерне паливо».

Самоскид MT-2010 буде задіяно на прохідницьких і видобувних роботах на уклонному з'їзді в поверсі 300-387 метра Центрального родовища, де зосереджена руда з більш високим вмістом урану. Підприємством прийнято рішення в 2019 році відмовитися від видобутку руди з низьким вмістом урану і зосередити видобуток в уклонному комплексі. Тут планується використовувати в роботі два самоскиди (новий шведський МТ-2010 фірми «Epiroc» і німецький PNK-10100 фірми «PAUS») в комплексі з трьома одиницями доставочної техніки: ST-3,5, ST-2D і PFL-20. Паралельно новий самоскид також буде задіяно на прохідницьких роботах.

Завдяки використанню нової техніки у наступномуроці Інгульська шахта планує збільшити видобуток товарної руди і відповідно металу, при цьому значно знизити його собівартість.

Розділ: