Новокостянтинівська шахта ДП «СхідГЗК» отримала нову техніку

Новокостянтинівська шахта ДП «СхідГЗК» отримала нову техніку 

На ДП «СхідГЗК» розроблена програма з підвищення якості уранової руди, в рамках якої проводиться технічне переоснащення шахт підприємства. Так, 16 жовтня на Новокостянтинівську шахту поставлена навантажувально-доставочна машина PFL-20 виробництва німецької фірми «PAUS». Техніка буде працювати на розкритті нижніх горизонтів Новокостянтинівського родовища (горизонт 300-390 метра).

Це вже третій навантажувач фірми «PAUS» з об’ємом ковша 2 м3, придбаний підприємством в нинішньому році в рамках заходів з технічного переоснащення шахт. Нагадаємо, що такі ж навантажувально-доставочні машини придбані для Інгульської і Смолінської шахт ДП «СхідГЗК». На Смолінській шахті PAUS PFL-20 буде працювати на уклоні до 740 метра, забезпечуючи видобуток руди з блоків 680-700 метра. На Інгульській шахті нова техніка працює в пуско-налагоджувальному режимі і вже виправдала очікування фахівців.

Протягом двох днів, 16-17 жовтня, експлуатаційний і ремонтний персонал Новокостянтинівської і Смолінської шахт буде переймати досвід інгульчан, ознайомлюючись з технічною документацією і використанням нової техніки на прохідницьких, видобувних і очисних роботах.

Криворізьким експертним центром проводиться експертна оцінка машин, після надання допуску до роботи нові навантажувачі PAUS PFL-20 будуть спущені на відповідні горизонти Новокостянтинівської і Смолінської шахт.

Розділ: