Будівництво об'єктів Новокостянтинівської шахти йде за планом

 

Тридцятого листопада під головуванням генерального директора ДК «Ядерне паливо» Сергія Дробота на Новокостянтинівській шахті відбулося чергове засідання оперативного штабу із загальної координації будівництва об'єктів шахти, збільшення її підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції. В нараді взяли участь провідні спеціалісти ДП «СхідГЗК», представники ДК «Ядерне паливо», підрядних організацій.

Робота оперативного штабу розпочалася традиційно зі спуску учасників та запрошених стволом «РЕ-6» Новокостянтинівської шахти на горизонт 300 м, щоб здійснити перевірку виконаних шахтою рішень протоколу №4 від 09.11.2018р. Учасники наради відвідали похилий з’їзд горизонтів 300 та 180 метрів, де оглянули камери гідрозакладки з трубопроводами. На поверхні члени оперативного штабу та запрошені оглянули  будівлі автотранспортного цеху і підіймальних машин Ц 3,5*2А, МПП-6,3 стовбура «Головний».

Після відвідування квершлагу «Головний», похилого з’їзду горизонту 300м, будівлі підіймальних машин та автотранспортного цеху Сергій Дробот зазначив, що будівництво об’єктів Новокостянтинівської шахти йде за планом.

При розгляді графіка БМР об’єктів Новокостянтинівської шахти було відзначено, що по квершлагу стовбура «Головний» знято та укладено 414 погонних метрів рейкового шляху з прибиранням гірничої маси. Розкоска (простір) гірничої виробки становить 35.2 м3; виконано 2837 м2 побілки гірничих виробок, прокладено 318 погонних метрів бетонних підлог і канав; виконано баластування шпальних ящиків у кількості – 414 погонних метрів; зварено 100 міжрейкових і міжстикових перемичок; виконано монтаж 79% вузлів водопостачання та повітропроводів.

Електромонтажні роботи на пусковому комплексі околоствольного двору мають завершитися до 15 січня наступного року. Станом на сьогодні укладені договори на придбання шахтно-пускової апаратури, кабельної продукції та освітлювальної апаратури. Є недоопрацювання у веденні гірничопрохідницьких робіт на похилому з’їзді горизонта 300. У повному обсязі виконана проходка заїздів під похилий з’їзд (V=375 м3), похилого з'їзду з нішами безпеки, устрою ОРТ 41÷70 (V=603 м³). Наближаються до завершення роботи у камері гідрозакладки з трубопроводом Ø219мм на гор.-180 м. Разом з тим деякі пункти цього розділу протоколу залишилися невиконаними.

Згідно з графіком силами РМЗ виготовляється гірничо-механічне обладнання. Відповідними службами підприємства ведеться відновлення та придбання гірничошахтного обладнання. Відповідно до проекту виконані роботи на будівлі підіймальних машин, ведуться додаткові демонтажні роботи на її фундаменті. Вже сплановано роботу щодо відновлення підіймальних машин Ц 3,5*2А, МПП-6,3. Електричною частиною підіймальної машини Ц 3,5*2А займаються працівники ЦЛ КВПіА. Механічна частина демонтована, до її відновлення підрядник приступає на початку грудня. Підрядником також виконуються роботи з відновлення підіймальної машини МПП-6,3, у планах - відновлення стволової сигналізації. За графіком виконуються роботи на проммайданчику шахти «Вент-1»: укладено договір на придбання вентиляторної установки, узгоджуються види та обсяги робіт щодо будівлі вентиляторної.

Щодо будівництва автотранспортного цеху з АЗС, служба капітального будівництва підприємства практично з усіх позицій робіт йде за графіком – це бетонування та обладнання оглядових ям, бетонування підлоги на І поверсі, електромонтажні роботи з освітлення ремонтних приміщень та місць підключення обладнання, прокладання кабелю від ТП4-4 до ТП4-6, монтаж підіймальних воріт з дверними входами.

На засідання оперативного штабу були запрошені керівники дільниць шахти, які власними силами виконують заплановані об’єми робіт, обговорено поточні завдання та плани.

Підсумовуючи проведену протягом місяця роботу з будівництва об'єктів шахти, збільшення її підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції, Сергій Дробот зазначив, що всім учасникам потрібно докладати максимум зусиль, щоб цей потужний проект і надалі втілювався в життя у заплановані строки.

Підготувала Тетяна Корсуновська.

Розділ: