Виробничі новини

Про підсумки та плани

16-17 січня на ДП «СхідГЗК» відбулися виробничі наради за участю генерального директора ДК «Ядерне паливо» Сергія Дробота.

В ході нарад 16 січня адміністрація та провідні фахівці СхідГЗК і Концерну підвели підсумки виконання виробничої програми за 2018 рік та перший місяць поточного року. Було відмічено ряд причин, які вплинули на невиконання виробничої програми в минулому році, акцентовано увагу на їх недопущенні в ході формування планових показників і виробничої програми на 2019 рік. Що стосується стану справ у січні поточного року, то передбачається виконання виробничої програми всіма підрозділами в повному обсязі. Особливий акцент в обговоренні був зроблений на забезпеченості підрозділів ресурсами та технікою з метою досягнення стовідсоткових показників. Учасниками наради велика увага була приділена збільшенню обсягів виробництва на 2019 рік та підвищенню ефективності відпрацювання дільниці купного вилуговування Смолінської шахти. Детально обговорено шляхи передачі об’єктів соціальної сфери Смолінської та Інгульської шахт в комунальну власність відповідних територіальних громад. В ході нарад також піднімалося питання щодо забезпеченості виробництва граншлаком та сіркою. Провідним фахівцям було доручено опрацювати дорожню карту доставки на шахти граншлаку з Кривого Рогу, можливості придбання 15-20 напіввагонів з нижнім люковим розвантаженням, тягачів та напівпричепів для перевезення інертних матеріалів. В перший день виробничих засідань детально і покроково відпрацьовано питання щодо укомплектування персоналом та спецтехнікою дільниці гірничо-капітальних робіт Новокостянтинівської шахти з метою виконання графіка будвельно-монтажних робіт. Початок роботи дільниці заплановано на 25 січня 2019 року.

В основу порядку денного виробничих нарад 17 січня лягли всі питання, пов’язані з реалізацією проекту «Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей» в частині залучення інвестицій для реалізації проекту та виконання будівельно-монтажних робіт на горизонті 300 м і на всіх об’єктах шахти. Також було розглянуто пропозиції підрозділів підприємства до Програми основних видів робіт ДП «СхідГЗК» та плану закупівель на 2019 рік. Акцентувалась увага на можливості додаткового зменшення питомих норм матеріалів, що використовуються у виробництві; необхідності проведення роботи з постачальниками на предмет зменшення цін на закупівлю товарів, робіт та послуг. За підсумками дводенних нарад сформовані доручення провідним фахівцям ДП «СхідГЗК», визначені відповідальні та терміни виконання. Заплановано розглянути ряд питань на виїзних нарадах у підрозділах та засіданні оперативного штабу із загальної координації будівництва об'єктів Новокостянтинівської шахти.

Про полігон купного вилуговування

Вісімнадцятого січня на базі Смолінської шахти за участю керівників та провідних фахівців ДП «СхідГЗК» та Концерну відбулася виїзна нарада з питань реалізації Смолінською шахтою проекту купного вилуговування в 2019 році. Нараді передувало відвідування полігону купного вилуговування. Про виконання планових показників з видобутку руди та роботи полігону купного вилуговування на засіданні доповів в.о. директора шахти О.М.Карапузіков та акцентував увагу на проблемних питаннях, які можуть негативно вплинути на виконання виробничої програми.

З інформацією про заплановані обсяги роботи полігону купного вилуговування Смолінської шахти на 2019р. та необхідність виконання модернізації дробарного комплексу, заміни обладнання, підготовки аварійного зумпфа виступив В.І.Новіков, начальник дільниці радіометричного збагачення руди. Головний інженер ДП «СхідГЗК» В.Пухальський надав пропозиції щодо шляхів вирішення піднятих адміністрацією шахти питань. С.Дробот акцентував увагу на збільшенні видобутку руди на Смолінській шахті з урахуванням виробничих потужностей полігону в 2020 році. Серед першочергових завдань, які необхідно вирішити, в протоколі наради зазначені:

- капітальний ремонт самоскида РМКТ Інгульскої шахти с подальшою передачею на Смолінську шахту;

- розробка проекту модернізації дробарного комплексу полігону;

- заміна насосів на пункті регенерації смоли;

- опрацювання питання щодо переобладнання сорбційних колон;

- забезпеченість транспортом у 2019 році для транспортування обсягів смоли;

- розробка проекту аварійного зумпфа;

- опрацювання питання доповнення технології купного вилуговування для роботи полігону у зимовий період;

- виконання реконструкції приймального бункера ПДСУ-301.14;

- виготовлення обладнання та ремонт навантажувачів для полігону.

За підсумками наради сплановані заходи із забезпечення шахтою виконання виробничої програми, посилення контролю за технологічними процесами та термінами реалізації заходів з виконання програми на полігоні купного вилуговування.

Підготувала Олена Малоок.

Розділ: