Конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»

Відокремлений підрозділ Українського ядерного товариства ДП «СхідГЗК» нагадує, що триває Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ», який проводить Українське ядерне товариство та НАЕК «Енергоатом» за участю профільних закладів вищої освіти.

Мета конкурсу: залучення школярів і молоді до поглиблення та популяризації знань про ядерну енергетику, ядерну фізику; підтримка обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд стосовно ядерної галузі в Україні та світі.

Учасники конкурсу: учні старшої школи (9–11 класів), молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

Умови участі: на конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, у яких відображаються результати аналізу чи досліджень автора з обраної теми.

Терміни: остаточна дата подання матеріалів на конкурс – 15 квітня 2019 року (ДП «НАЕК «Енергоатом», Дирекція з комунікацій, вул. Назарівська, 3, м.Київ, 01032, електронні версії: n.lashevych@direkcy.atom.gov.ua). Очний етап та захист відібраних рефератів проводиться у терміни, визначені організаторами конкурсу. На цьому етапі визначаються три конкурсні роботи, що посіли 1-ше, 2-ге і 3-тє місця та до трьох робіт у якості додаткового заохочення. Переможці будуть нагороджені цінними призами, грамотами та пам’ятними подарунками.

Більш детально з вимогами до рефератів та оформленням пакету документів для участі в конкурсі можна ознайомитися на сайтах Українського ядерного товариства (ukrns.org) та НАЕК «Енергоатом» (energoatom.kiev.ua). Координатор проекту - Лашевич Наталія Валентинівна (044-277-79-08).

Розділ: