Новини підрозділів

 

Виробнича нарада

25 березня на ДП «СхідГЗК» відбулася виробнича нарада за участю генерального директора ДК «Ядерне паливо» С.Дробота та провідних фахівців Концерну.

В ході наради були розглянуті наступні питання: виконання виробничої програми підрозділами підприємства у березні поточного року, закупівлі електроенергії в нових умовах енергоринку, лізингу залізничних вагонів для перевезення шлаку гранульованого, недопущення простою гірничошахтної самохідної дизельної техніки, можливостей використання альтернативної сировини для виробництва ВП «ДХЗ».

Про роботу у березні поточного року доповіли керівники шахт, ГМЗ, РМЗ, ДХЗ, ЦЛ КВПіА, АТГ та зазначили, що виробнича програма буде виконана. Велика увага була приділена питанню закупівлі підприємством електричної енергії в ході реалізації ЗУ «Про ринок електричної енергії», організації ефективної роботи енергетичної служби СхідГЗК в нових умовах. Учасниками наради розставлені акценти у питаннях недопущення простою гірничошахтної самохідної дизельної техніки та ефективного проведення планово-попереджувальних ремонтів. Також було обговорено питання щодо можливих фіскальних ризиків в ході інтеграції ДП «СхідГЗК» в структуру ДП «НАЕК «Енергоатом». Було зазначено, що така реорганізація не зменшить обсяги податків і зборів, які будуть надходити до бюджетів різних рівнів, але дасть можливість зберегти урановидобувну галузь України та забезпечити її розвиток.

На завершення наради учасники розглянули питання щодо здійснення будівельно-монтажних та гірничо-капітальних робіт по стволу «Головний» Новокостянтинівської шахти та залучення до реалізації проекту ліцензованої підрядної організації.

Об охране труда

С 1 по 31 марта специалистами службы при проверке состояния охраны труда в подразделениях выдано 98 предписаний, в которых зафиксировано 376 нарушений. Приостанавливалась работа 27 единиц оборудования, 3 работника отстранялись от выполнения работ за нарушения правил ОТ, подготовлены представления на привлечение к дисциплинарной ответственности на четверых работников и на лишение премии шести работников.

Перевозки обеспечиваются

В связи с прекращением пассажирских перевозок на городских маршрутах в городе возникла проблема с подвозом к учебным заведениям детей, которые проживают в с.Сухая Балка. Автотранспортным хозяйством ГП «ВостГОК» с 18 февраля при поддержке народного депутата О.Крышина осуществляется подвоз учащихся к школам города.

Также работниками АТХ выполняется перевозка ионообменной смолы со Смолинской шахты на ГМЗ. В 2018 году автомобилями АТХ было перевезено 83 т. продуктов кучного выщелачивания, а на 2019 год запланировано перевезти 142,8 т. данного продукта. Для этих целей руководство ГП «ВостГОК» планирует приобрести еще два автомобиля МАЗ-6501 с прицепом. Для обеспечения Смолинской шахты серной кислотой АТХ успешно осуществило перевозку двух железнодорожных цистерн кислоты.

Налагоджено постачання гранульованого шлаку

З метою сталого та ритмічного постачання шлаку гранульованого та своєчасного виконання гідрозакладних робіт шахтами підприємства, службою матеріально-технічного забезпечення виробництва укладено угоду з виробником ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Вже здійснена поставка та розвантажено 45 напіввагонів шлаку гранульованого на Смолінській шахті

Триває робота щодо забезпечення будівельно-монтажних робіт на об’єктах Новокостянтинівської шахти по збільшенню підіймальних можливостей ствола «Головний» та реконструкції системи вентиляції. На минулому тижні виконано постачання двох станцій машиніста підйому високочастотного зв’язку «Весна» та радіостанцій переносних.

Виконуються ремонти

На Новокостянтинівській шахті, згідно із затвердженим графіком будівельно-монтажних робіт зі збільшення підіймальних можливостей ствола «Головний», на об’єкті підземного комплексу (електровозна відкатка гор. 300 м ствола «Головний») силами ЦЛ КВПіА виконані електромонтажні роботи - прокладка тролей 142 п.м. За титулом поточних ремонтів на 2019 рік ремонтно-будівельним управлінням служи КБ в березні виконано ремонт покрівлі будівлі столярної майстерні ГМЗ (340 м2), розпочаті роботи з ремонту покрівель СКЦ ГМЗ.

По материалам подразделений.

Розділ: