Про роботу полігону купного вилуговування

 

27 березня на Смолінській шахті ДП «СхідГЗК» за участю генерального директора ДП «Ядерне паливо» Сергія Дробота, провідних фахівців Концерну, СхідГЗК та шахти пройшла виробнича нарада, на якій обговорили питання щодо функціонування полігону купного вилуговування.

Основні акценти в обговоренні були зроблені на придбанні, модернізації, планово-попереджувальних ремонтах обладнання полігону для забезпечення його безперебійної роботи, в тому числі і в зимовий період. Учасники наради також обговорили питання щодо будівництва і монтажу дробарної установки класу фр.+10-60мм та модернізації технологічної схеми для збільшення потужності полігону; модернізації сорбційної колони №3 та можливості використання аналогічного обладнання Інгульської шахти. Мова йшла і про ритмічну поставку сірчаної кислоти на полігон КВ та готовність автотранспорту для перевозки смоли на Жовтоводський майданчик ДП «СхідГЗК».

Окремий блок питань був присвячений дотриманню трудових прав працівників при проведенні оптимізації чисельності персоналу шахти.

За підсумками наради були сформовані протокольні доручення, визначені відповідальні та терміни виконання. Доручено провести дослідження доцільності запровадження методу купного вилуговування руди з Інгульської та Новокостянтинівської шахт, та в разі позитивного висновку проаналізувати питання будівництва додаткових майданчиків та переробного комплексу КВ для переробки сировини з даних шахт.

Розділ: