Будівництво об'єктів Новокостянтинівської шахти іде за графіком

 

П’ятого квітня на Новокостянтинівській шахті відбулося восьме засідання оперативного штабу із загальної координації будівництва об'єктів шахти, збільшення її підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції. У нараді взяли участь провідні спеціалісти ДП «СхідГЗК», представники ДК «Ядерне паливо» та підрядних організацій.

Робота оперативного штабу традиційно розпочалась зі спуску учасників на горизонт - 300 м для перевірки виконання гірничо-прохідницьких робіт по стовбуру «Головний». За результатами перевірки встановлено, що в повному обсязі виконано роботи з розкіски камери нового вагоноперекидача, бурінню похилих енергетичних свердловин, електромонтажні роботи навколостовбурного двору.

Перевіркою виконаних робіт об’єктів наземного комплексу встановлено, що роботи з відновлення підіймальних машин Ц 3,5*2А, МПП-6,3 виконуються згідно встановлених строків. Розпочато підготовчі та земляні роботи на проммайданчику «Вент-1», а також ведеться виготовлення металевих конструкцій каркасу будівлі вентиляційної установки. Тривають оздоблювальні роботи з будівництва автотранспортного цеху.

Новокостянтинівською шахтою отримано відновлений після капітального ремонту прохідницький комплекс Boomer 281.

Підсумовуючи проведену протягом місяця роботу, голова штабу зазначив, що всім учасникам необхідно докласти максимум зусиль для виконання робіт у строки, визначені графіком будівельно-монтажних робіт будівництва об'єктів Новокостянтинівської шахти зі збільшення підіймальних можливостей ствола «Головний».

Розділ: