Колектив ДП «СхідГЗК», народний депутат України, міська влада привітали ветерана праці підприємства Ганну Лук’янівну Ступак з 100-річним ювілеєм.

13 червня народний депутат України Олег Кришин та делегація від трудового колективу і ветеранської організації ДП «СхідГЗК» на чолі з начальником служби по роботі з персоналом Олександром Захаровим привітали зі сторічним ювілеєм ветерана праці СхідГЗК Ганну Лук’янівну Ступак. До ювілейних вітань також приєдналися Жовтоводський міський голова В.Абрамов, заступник міського голови Є.Харитонов, голова міської ради ветеранів Л.Кучер, керівництво та представники УПСЗН, територіального центру соціального обслуговування Жовтих Вод.

Ганна Лук’янівна Ступак має загальний трудовий стаж 53 роки, 40 з яких пропрацювала в бухгалтерській службі на ДП «СхідГЗК». О.Кришин, вітаючи ювілярку, подякував за багаторічну працю та служіння громаді міста, вручив вітальну адресу та відзнаку народного депутата – пам’ятну медаль «Патріот України». Олександр Захаров передав вітання та подяку від багатотисячного колективу ДП «СхідГЗК» з побажаннями міцного здоров’я та довгих щасливих літ, зазначивши, що Ганна Лук’янівна є справжнім прикладом служіння своїй справі для молодого покоління. В.Абрамов побажав ювілярці бадьорого настрою та життєвої енергії на довгі роки. Всі учасники дійства висловлювали щирі захоплення життєвим шляхом Ганна Лук’янівни, тим, що ювілярка, ставши свідком і учасником багатьох історичних подій, які повністю міняли звичний уклад життя, залишилася сильною духом людиною, і сьогодні вміє радіти життю та філософськи ставиться до всіх викликів долі.

В ході зустрічі було багато привітань, квітів, подарунків, символічний ювілейний пиріг «100 років», піднесений настрій, і за традицією - чудове фото на згадку.

Розділ: