Виробничі наради

 

Обговорили підсумки роботи та плани

3-4 червня на Жовтоводському майданчику ДП «СхідГЗК» відбувся ряд оперативних нарад з виробничих питань за участю фахівців ДК «Ядерне паливо». Було заслухано керівників Інгульської, Смолінської та Новокостянтинівської шахт, ГМЗ, РМЗ, ДХЗ, ЦЛ КВПіА, АТГ щодо виконання виробничої програми у травні поточного року. За підсумками обговорення невиконання плану Новокостянтинівською шахтою, що пов’язане з недостатньо організованою роботою внутрішньошахтного транспорту, було надано доручення притягнути до дисциплінарної відповідальності осіб, які не забезпечили належну роботу ВШТ. Велика увага була приділена реалізації протокольних доручень з травневих нарад з виконання виробничих показників у 2019 році. Учасники наради обговорили пропозиції формування виробничої програми ДП «СхідГЗК» на 2020 рік. Був також заслуханий звіт про виконання в 2018 році Меморандумів про співпрацю та партнерство між ДП «СхідГЗК», ДК «Ядерне паливо», Кропивницькою міською радою та Кіровоградськими облдержадміністрацією та облрадою, намічено план заходів на поточний рік.

Служба головного механіка прозвітувала з питання виконання графіка планово-попереджувальних ремонтів гірничошахтного обладнання та забезпечення його ефективного використання. Служба головного енергетика проінформувала учасників наради щодо стану виконання програми заходів з енергоефективності ДП «СхідГЗК» та результати проведення енергоаудиту в основних підрозділах підприємства.

За підсумками нарад сформовані протокольні доручення провідним фахівцям ДП «СхідГЗК» та керівникам підрозділів і служб, які будуть перебувати на постійному контролі у адміністрації підприємства та Концерну.

Інгульська шахта: про ремонти та терміни

На Інгульській шахті під головуванням генерального директора ДК «Ядерне паливо» Сергія Дробота пройшла оперативна нарада з розгляду виробничих питань. В ній взяли участь провідні фахівці концерну та ДП «Схід ГЗК», які здійснили спуск в шахту та оглянули об’єкти Центрального родовища.

В ході обговорення нагальних питань роботи шахти було відзначено незадовільний загальний стан організації робіт на дільниці гірничопрохідницьких, бурових та очисних робіт (ГПБОР), а саме: невиконання в повному обсязі травневих ремонтів, неефективне використання шахтних вагонів, зауваження до роботи системи вентиляції на Мічурінському родовищі. Разом з цим, було відзначено поліпшення загального стану штреку транспортного РЕ-4, який закріплений за дільницею ВШТ, потребує доопрацювання штрек Східний польовий Мічурінського родовища.

Необхідно провести ремонт галереї № 3 поверхневого технологічного комплексу ствола «Північний» дільниці дроблення, збагачення та навантаження руди. Було також наголошено на необхідності якнайшвидшого завершення демонтажних робіт в АПК шахти «Південна» та початку виконання безпосередньої реконструкції комплексу.

Генеральний директор ДК «Ядерне паливо» С.Дробот акцентував увагу учасників наради на тому, що всі порушені питання і поставлені завдання мають бути виконані у встановлені терміни.

Смолінська шахта: про полігон та техніку

Нарада з виробничих питань та виконання протокольних рішень травневої наради відбулася 6 червня на базі Смолінської шахти. В ній взяли участь С.Дробот, генеральний директор ДК «Ядерне паливо», О.Сорокін, генеральний директор ДП «СхідГЗК», а також провідні фахівці підприємства та Концерну. Учасники наради відвідали місця будівництва зумпфа відстійника купного вилуговування, дробарки НСY-7 та комплексу РЗФ під модернізацію дробарного комплексу. Були обговорені поточні питання діяльності Смолінської шахти, серед яких введення в експлуатацію фронтальних навантажувачів Hitachi, Hyundai, проведення ревізії автотранспортного господарства шахти та визначення переліку необхідної техніки для планування витрат на її функціонування.

Рубрику підготували Олена Малоок та Тетяна Корсуновська.

Розділ: