Новини підрозділів підприємства

 

Іспити завершено

У відповідності до Основних санітарних правил забезпечення радіаційної безпеки України на ДП «СхідГЗК» здійснювалася перевірка знань норм та правил з радіаційної безпеки членів екзаменаційних комісій підрозділів та управління підприємства. Іспити тривали протягом двох місяців. Близько 80 осіб – керівників і головних фахівців підрозділів, фахівців управління – членів екзаменаційних комісій підрозділів успішно пройшли випробування. Такі іспити тривають кожні три роки. За словами начальника служби РБ та ОНС Олександра Главацького, більшість спеціалістів значно підвищили рівень знань норм та правил з радіаційної безпеки. Наразі розпочато перевірку знань норм та правил з радіаційної безпеки у підрозділах підприємства.

Реалізація проекту на контролі

Триває реалізація проекту з будівництва об’єктів Новокостянтинівської шахти щодо збільшення її підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції. На даний час на стволі «Головний» підрядною організацією «Аквапласт» завершені відновлювальні роботи по прохідницькому полку ствола. Проведено демонтаж існуючих полкових канатів у зв’язку з завершенням терміну експлуатації та змонтовані канати полкових лебідок ЛПЭП-18/1400 загальною протяжністю 3620 м. Отримано експертний висновок на подальшу експлуатацію прохідницького полку. Змонтовані балки підсилення стійки рудстанка.

На приміщенні підіймальної машини 3,5*2А ствола «Головний» виконані роботи по відновленню крівлі, і працівниками РБУ ДП «СхідГЗК» ведуться оздоблювальні роботи в приміщенні підіймальної машини.

Дільницею монтажу та наладки ЦЛ КВПіА спільно з рудничною лабораторією продовжуються пусконалагоджувальні роботи з наладки шаф управління підіймальної машини ствола.

На майданчику Вент-1 продовжуються будівельно-монтажні роботи вентиляційної установки КСРП-32. Виконані монтажні фундаменти під каркас будівлі, і ТОВ «Техномаш» ведуться підготовчі роботи під монолітні фундаменти вентиляторів.

За ініціативи смолінчан

Восьмого червня за ініціативи великого автолюбителя-аматора, водія Смолілнської шахти Валерія Подиряко в благодатному степовому краї України відбулися цікаві перегони на всюдиходах, переобладнаних любителями автомобілях, по спеціально влаштованій екстримальній трасі. В традиційних щорічних дружніх змаганнях свою майстерність продемонстрували учасники зі Смоліного, Березівки, міста Шполи та Катеринополя. Хлопці подарували собі і глядачам незабутні хвилюючі враження від екстремальних ситуацій на трасі. За це їм тільки велика подяка істинних автолюбителів. Валерію Подиряко від любителів перегонів – респект, чекаємо наступного туру.

Футбол - справа гірняцька

Дев’ятого червня чергову третю гру в чемпіонаті Маловисківського району провели футболісти Новокостянтинівської шахти зі смолінським «Шахтарем». Була гарна та професійна зустріч гірників, рахунок 3:3. Команда новокостянтинівців впевнено йде далі, бажаємо перемоги 16 червня у грі з футбольним клубом Великої Виски.

Планово-предупредительные ремонты

Урановое производство 6 июня остановлено для проведения ППР и накопления сырья и материалов. На сернокислотном производстве продолжаются ремонтные работы: замена двух пучков пароиспарителя первой ступени котла-утилизатора и  двухфланцевого штуцера выхода 2-й абсорбционной башни; ремонт перетока 1-й абсорбционной башни, системы орошения градирни, насосного парка

Завершено восстановление участка футеровки циркуляционного сборника 2-й абсорбционной башни.

Открыт оздоровительный сезон

С первого июня открыт летний сезон на базе отдыха РМЗ «Залив». Проделана большая работа и вложено много сил, невзирая на большие трудности с финансированием. Энергомеханическим участком проведена дефектовка емкостей для воды, выполнен их ремонт, изготовление и установка. Проведена ревизия и подготовлено для эксплуатации насосное оборудование базы. Обеспечена подача воды для хозяйственных нужд и из колодца, и из речки.

Работниками КИПиА проведена полная ревизия холодильного оборудования базы в домиках отдыха и на кухне. Произведен капитальный ремонт трех холодильников. Силами участка административно-хозяйственного обеспечения РМЗ выполнен существенный объем работ по подготовке базы: покраска лавочек, душевых кабинок, санитарной зоны, качелей. Игровое оборудование испытано с составлением акта о соответствии. Отремонтирован с заменой досок пирс, установлена лестница для спуска в воду. Приведены в порядок въездные ворота и укреплены воротные столбы. Прокопаны (восстановлены) дренажные траншеи для отвода ливневых вод с полей. Выполнены работы по покосу трав и обрезке деревьев, завезен песок на детский пляж, установлены буйки, ведется очистка зоны купания от водорослей. Приведен в «боевую готовность» спасательный пост - оборудован в соответствии с требованиями нормативно-правовых актов, заключены договора со спасателями.

Высоковольтное оборудование исправно

Участком сетей и подстанций (УСиП) ЦЛ КИПиА проводились работы по ремонтам высоковольтного оборудования Смолинской шахты в соответствии с графиком планово-предупредительного ремонта на электроподстанциях «ЦПП-460», «УПП-460-26ось», «УПП-640м», а также по заявке шахты выполнен восстановительный ремонт высоковольтных ячеек типа ЯКНО для запитки карьерных экскаваторов гидрозакладочного комплекса. Выполнены ремонты оборудования по графикам ППР на объектах ГМЗ, РМЗ, СКЦ, УХОО.

Проведена подготовка высоковольтного оборудования баз отдыха на реке Ингулец.

Оперативно-диспетчерская служба производила круглосуточное диспетчерское и оперативное обслуживание всех энергетических объектов комбината. При этом хочется особенно отметить умелые действия оперативного и ремонтного персонала УСиП при ликвидации последствий шторма 1 июня этого года.

Повідомлення

У зв’язку зі значним фізичним зносом та незадовільним станом телефонної станції АТС КЕ «Квант» та мереж зв’язку на ДП «СхідГЗК», на підставі висновків Комісії з оцінки технічного стану АТС КЕ «Квант» з 31 травня поточного року експлуатацію телефонної станції було зупинено.

Змін у роботі АТС «Корал», що знаходиться в управлінні, не відбулося.

На теперішній час для забезпечення зв’язку на підприємстві будуть використовуватись мобільні телефони, а в управлінні та деяких підрозділах – АТС «Корал». Для подальшого забезпечення якісним телефонним зв’язком ДП «СхідГЗК», фахівцями ІОЦ опрацьовуються альтернативні варіанти його реалізації.

За матеріалами підрозділів та дописами В.Юрченка та О.Зовви.

Розділ: