Новини виробництва

 

Урановое производство в работе

На урановом производстве закончены планово-предупредительные ремонты, проведены пуско-наладочные работы, производство запущено в работу. На СКЦ закончена замена второго пучка пароиспарителя первой ступени котла-утилизатора. Продолжается монтаж двухфланцевого штуцера на выходе 2-й абсорбционной башни. Ведутся работы по закладке футеровки шахты котла и ремонты системы орошения градирни и насосного парка.

Работают по плану

Бригадами участка по изготовлению и монтажу металлоконструкций РМЗ проведен большой объем работ по СКЦ, изготовлена и выполнена установка с обвязкой двух пучков на котле утилизатора. Ведутся работы по монтажу оборудования и трубопроводов насосной станции оборотного водоснабжения на балке «Щ» для обеспечения бесперебойной работы гидрометаллургического завода.

На механосборочном участке заканчиваются работы по изготовлению роликоопор конвейера для Ингульской шахты.

Інгульчани інформують

Щороку 22 червня о 10 годині Україна завмирає у загальнонаціональній хвилині пам’ятi за загиблими у Другій світовій війні. I цього року українці в ході меморіальних заходів схилили голови перед священною пам’яттю загиблих, згадали усіх, кому не судилося пережити Другу світову війну. Ветерани Інгульської шахти відзначили День скорботи покладанням квітів до пам’ятних знаків на Меморіальному комплексі «Фортечні вали» в Кропивницькому. В заходах на Фортечних валах взяли участь ветерани Другої свiтової, вiйськовослужбовцi ЗСУ, студентство, учнi, громадськiсть обласного центру, представники обласної та мiської влади.

Перемога за нами

В рамках ігор першого кола чемпіонату з футболу Маловисківського району серед аматорських команд сезону 2019 року футболісти Новокостянтинівської шахти 23 червня на виїзді перемогли ФК «Плетений Ташлик», забивши суперникам 15 голів і лише два пропустивши в свої ворота – рахунок 2:15. Наступна гра 30 червня на виїзді з командою «Лісгосп» с.Оникієве. Чекаємо перемоги.

Про матеріальні ресурси та устаткування

Служба матеріально-технічного забезпечення виробництва ДП «СхідГЗК» здійснює своєчасне та рівномірне забезпечення потреб підрозділів та підприємства в цілому всіма необхідними для виробничої діяльності матеріальними ресурсами й устаткуванням. Здійснено постачання матеріалів та комплектуючих для забезпечення робіт з удосконалення системи вентиляції на Інгульській шахті, поставлено на шахту автоматичні вимикачі, пускачі магнітні, універсальні перемикачі, ізолятори силові та інші комплектуючі для виготовлення шаф керування вентиляторами місцевого провітрювання. Триває робота щодо своєчасного виконання заявок на постачання матеріалів та комплектуючих, необхідних для виконання завдань РМЗ: для аварійного ремонту контейнера СНУ для АТГ, для модернізації сорбційної колони полігону купного вилуговування Смолінської шахти, для виготовлення ярусів ствола «Головний» Новокостянтинівської шахти з метою збільшення його потужностей.

За матеріалами підрозділів та дописами Б.Шуміхіна та О.Зовви.

Розділ: