Новини підрозділів

 

Модернизация и ремонты

Продолжается модернизация компрессорной станции РМЗ. В настоящий момент работниками энергомеханического участка выполнен большой объем работ по установке, обвязке и запуску компрессоров Atlas Copco. Выполнен монтаж 3-х компрессоров, два из которых уже подключены, третий еще в работе. Данное мероприятие позволит снизить затраты по получению сжатого воздуха, который используется для технических нужд производственными участками РМЗ при изготовлении продукции.

Продолжаются работы по монтажу на производственных участках и установке оборудования с участка 20 на основной площадке РМЗ, которое будет использоваться в производственных процессах завода. На механосборочном и электроремонтном участках смонтированы гибочный станок и гидравлический пресс. Ведутся работы по подключению вальцев и токарного станка 1М65.

Перше коло пройдене

7 липня футбольна команда Новокостянтинівської шахти завершила перше коло чемпіонату з футболу Маловисківського району серед аматорських команд. Гірники вдома приймали ФК «ПАТ «Мар’янівське». Новокостянтинівці з перших хвилин заволоділи ініціативою, більше контролювали м’яч та створювали моменти біля воріт команди «ПАТ «Мар’янівське». На 10-й хвилині Євген Скрипник скористався розрізною передачею, вийшов сам на сам з голкіпером і відкрив рахунок. До середини першого тайму двічі Андрій Михайловський та Євген Скрипник могли б збільшити рахунок, але чітко грав у воротах голкіпер суперників - Андрій Заховавко. Під завершення першої половини гри мар’янівці не використали одинадцятиметровий удар. В другому таймі характер гри не змінився. Андрій Михайловський подвоїв рахунок. Гості відповіли красивим голом Дмитра Аріксона. Остаточний рахунок в грі встановив Олег Янченко, який головою замкнув навіс Романа Семчишина. За підсумками ігор першого кола у команди НК шахти п'ять перемог і дві нічиї!

Остаточні результати першого кола чемпіонату будуть визначені після проведення 13 та 14 липня перенесених ігор.

В Смоліному відсвяткували Івана Купала

Вже традиційно Смолінська громада з чудовим настроєм, запальним концертом, розважальною програмою та запашною кашею відсвяткувала Івана Купала. Свято надовго запам’ятається смолінчанам яскравими костюмами, дівочими хороводами та гаданнями, вінками, спущеними на воду, купальськими закликами, головними атрибутами - Купалою та Мареною, магією води та вогню, казковими героями з народних повір’їв.

Святково настрою додали цікаві конкурси та українська кухня. І малеча, і дорослі знайшли собі розваги до смаку. Справжньою родзинкою свята стала стилізовано оформлена фотозона, де кожен мав можливість зробити фото на згадку. А от чи знайшов хтось квітку папороті, залишається загадкою.

Підготували О.Кукса, О.Зовва, В.Юрченко.

Розділ: