В день професійного свята вшановували гірників

 

На заході панувала неймовірно дружна атмосфера, а концертний майданчик, прикрашений в українському стилі, додавав всім гарного настрою. Свято зібрало ветеранів та працівників Смолінської та Новокостянтинівської шахт, мешканців громади і, зазвичай, багато гостей, яких щиро зустрічали хлібом-сіллю.

Зі словами вдячності до гірників звернулися очільники шахт О.Карапузіков, С.Амброзьєв, подякували за нелегку працю, згуртованість, відповідальність, небайдужість до спільної справи. Смолінський селищний голова М.Мазура у своєму вітальному слові акцентував увагу на тому, що вся громада віддає данину поваги трудовим звершенням гірників, захоплюється шахтарським характером, силою духу, які у спадок перейняли від  ветеранів. Селищний голова вручив відзнаки громади кращим гірникам за сумлінну працю та відданість шахтарській справі.

Від імені керівництва та всього колективу ДП «СхідГЗК» з професійним святом винуватців урочистостей привітав головний інженер підприємства В.Пухальський, до вітань долучився і голова профспілки Б.Філіппов. Разом вони вручили працівникам та ветеранам шахт державні нагороди та відзнаки підприємства.

Увесь вечір учасників свята вітали аматорські творчі колективи, оплесками зустрічали глядачі чудові виступи дитячих ансамблів. Не залишили поза увагою святкування Дня шахтаря і професійні артисти. Зі святкової сцени лунав золотий голос переможця шоу «Голос країни-7» о.Олександра Клименка та народних артистів України Дмитра і Назарія Яремчуків. А на завершення пролунав святковий феєрверк.

Розділ: