Відбулися громадські слухання

      Слухання проводилися з метою залучення міської громади до обговорення звіту щодо оцінки впливу реалізації даного проекту та врахування зауважень і пропозицій у процесі реалізації підприємством планованої діяльності. У громадських слуханнях взяли участь мешканці сіл Олексіївка та Мар’янівка, від підприємства - В.О.Жуков, помічник генерального директора з екології та С.О.Амброзьєв, головний інженер Новокостянтинівської шахти.

     З доповіддю щодо оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, загальних технічних характеристик та параметрів, екологічних обмежень, видів можливого впливу на довкілля нового будівництва виступив представник ДП «УкрНДПРІпромтехнології В.В.Казьянов.

     В ході обговорення на всі питання, що виникали, фахівцями підприємства були надані роз’яснення. В якості пропозицій і зауважень для включення до звіту з ОВД від учасників заходу надійшло дві пропозиції: при проведенні вибухових робіт провести сейсмічні дослідження в с.Олексіївка та встановити пристрій для постійного інформування громади про радіаційний фон. Громадські слухання визнано такими, що відбулися.

Розділ: