Срібло - у футболістів ДХЗ

 

      Традиційно перший вид змагань - міні-футбол, і 18-19 вересня футболісти ДХЗ вступили в боротьбу. Перший день змагань завершився безапеляційною перемогою хіміків: ЗІП – ДХЗ - 0:7. 19 вересня команда ДХЗ зіграла два матчі з наступними результатами: ДХЗ – ДКХЗ - 3:2, ДМК – ДХЗ - 3:0. За підсумками перших ігрових днів футболісти заводу посіли друге місце в своїй групі і вийшли в півфінал.

     26 вересня відбулися вирішальні фінальні матчі.Спочатку в півфіналі були визначені команди, які змагатимуться за головний кубок. Футболісти ДМК зустрілися з командою «ДніпроАзот», металурги впевнено перемогли з рахунком 7:2. Наші хіміки виборювали місце у фінал в матчі з командою «Южкокс», та основний час не визначив переможця, рахунок 2:2. Але серія пенальті показала, що футболісти ДХЗ були сильнішими – 6:5. У фінальному поєдинку за золоті нагороди та кубок змагань футболісти ДХЗ змагалися з сильним суперником – командою ДМК. Металурги впевнено довели гру до перемоги, забивши у ворота хіміків 3 переможні голи, отримавши головний кубок змагань. Команда ДХЗ посіла друге місце, додавши до своєї футбольної скарбниці срібні медалі Спартакіади. Після завершення змагань учасники футбольних баталій були нагороджені кубками та грамотами від управління молоді та спорту міської ради. Вітаємо наших футболістів!

     Ювілейна Спартакіада у Кам’янському триває - попереду змагання з баскетболу, волейболу, шашкам, шахам, доміно та настільного тенісу. Тож бажаємо спортсменам ДХЗ нових перемог.

Розділ: