Ветерани прозвітували та обрали нового очільника організації

     До порядку денного зібрання було включено чотири питання: звіт ради ветеранів підприємства про роботу за період з 01.09.2015 по 01.09.2019 року; звіт ревізійної комісії; вибори нового складу ради ветеранів комбінату та обрання делегатів на конференцію ветеранської організації Жовтих Вод.

     З доповіддю виступив заступник голови ради ветеранів ДП «СхідГЗК» О.Бриков, який зазначив, що впродовж звітного періоду свою роботу організація спрямовувала на захист законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів ветеранів комбінату. Розповів про волонтерську діяльність, форми і методи роботи, взаємодію з адміністрацією та профкомом підприємства, міською радою ветеранів, подякував за плідну роботу головам цехових організацій, кращим волонтерам. На завершення проговорив проблемні питання в роботі, на які треба звернути увагу, а саме: зв'язок ветеранів з навчальними закладами міста та молодіжною організацією з питань патріотичного виховання; налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування в частині розробки місцевих програм з підтримки людей похилого віку; взаємодія ветеранів з профспілковою організацією свого підрозділу; покращення методичної та інформаційної роботи з боку міської ветеранської організації, оскільки не в усіх ветеранів є можливість працювати з комп’ютером та Інтернетом. Зі звітом ревізійної комісії делегатів ознайомила її голова О.Ковальчук.

      Керівник ради ветеранів Інгульської шахти Б.Шуміхін розповів про взаємодію з адміністрацією та профкомом шахти, навів приклади продуктивної співпраці з Кропивницькою міською радою ветеранів, поділився враженнями про зустріч ветеранів з очільником Кропивницького та участь у міських заходах. Б.Шуміхін запропонував налагодити роботу по вивченню історії комбінату, міст і селищ, де діють його підрозділи. Л.Садова, голова ради ветеранів ГМЗ, поділилася досвідом волонтерської роботи та патріотичного виховання, розповіла про надання методичної допомоги новообраним головам ветеранських організацій з усіх напрямків роботи, проведення змістовного ветеранського дозвілля, поїздки вихідного дня. Також вона запропонувала звернутися до міської влади щодо перегляду кількості ліжок у міському профілакторії, переглянути кількість путівок, які виділяються для організації ГМЗ, та вітати з професійними святами ветеранів заводу не тільки до Дня гідрометалурга, а і енергетика, хіміка, залізничника, оскільки всі ці професії тепер представлені в їхньому колективі. В.Гарячий звернувся до адміністрації комбінату з проханням визначити відповідальних за координацію роботи з ветеранськими організаціями як на рівні підприємства, так і в кожному підрозділі. Запропонував ветеранам, які входять до складу виконавчого комітету та є депутатами місцевих рад, кожні півроку звітувати на сторінках «ТС» про свою роботу щодо захисту прав пенсіонерів на рівні регіону. Також знову підняв питання щодо роботи в Жовтих Водахі аптеки, яка мала б дозволи на відпуск медикаментів з наркотичним вмістом. В.Гарячий акцентував увагу на важливості поінформованості ветеранів з усіх питань діяльності комбінату та життя міст, селищ, районів, де діють підрозділи, та закликав усіх підписатися на корпоративну газету підприємства «Трудову славу». В.Юхнік високо оцінив діяльність ветеранів комбінату, злагодженість в роботі організації.              Б.Філіппов висловив думку щодо проведення заходів, які охоплюють більшу кількість ветеранів, налагодження тісної взаємодії з профкомами підрозділів, висвітлення своєї роботи. Надав відповіді на питання, які піднімали ветерани щодо оздоровчих путівок, збільшення суми матеріальної допомоги на лікування та поховання.

      Ю.Шмельов передав вітання від генерального директора ДП «СхідГЗК», подякував ветеранам за активність та небайдужість, підтримку своїх товаришів та зауважив, що робота організації заслуговує на повагу та високу оцінку. Взяв на себе питання кураторства над ветеранською організацією комбінату, закликав активніше ставити питання перед адміністрацією щодо її життєдіяльності. Ю.Шмельов також зупинився на ситуації, яка сьогодні склалася на підприємстві внаслідок встановленої низької ціни на готову продукцію, проінформував з питання реорганізації ДП «СхідГЗК» шляхом приєднання до ДП «НАЕК «Енергоатом», відповів на питання щодо подальшого функціонування Інгульської та Смолінської шахт.

      За підсумками обговорення доповіді делегати визнали роботу ветеранської організації за звітний період задовільною, окреслили основні напрямки своєї роботи, визначили пріоритети в роботі цехових організацій, обрали новий склад ради ветеранів, до якої увійшло 11 осіб. А на першому своєму засіданні у відповідності до Статуту організації ветеранів України рада обрала очільника ветеранської організації ДП «СхідГЗК» - ним став Олександр Павлович Чумаков, який до виходу на заслужений відпочинок працював головним інженером ГМЗ.

       Тож бажаємо новообраному керівнику та раді ветеранів плідної роботи, цікавих справ, нових планів та проектів.

Розділ: