Відвідали міжнародну виставку

9 жовтня делегація від ДП «СхідГЗК» відвідала міжнародну виставку «Mining World Ukraine», яка вперше проходила в індустріальній столиці України – Запоріжжі. Виставка тривала з 8 по 10 жовтня, і символічно, що  місцем проведення було обрано саме Запоріжжя, бо місто сьогодні дійсно належить до лідерів України з розвитку індустріального та ділового туризму, має значний потенціал, досвід проведення корпоративних заходів та відповідає всім вимогам індустрії гостинності.

 «Mining World Ukraine» - міжнародна виставка обладнання спеціальної техніки та технологій для видобутку, збагачення та транспортування корисних копалин, яка є важливим заходом для розвитку бізнесу та партнерства, інтеграції ринку та підвищення економічного рівня, розбудови видобувної галузі країни.

Вивчали новітні розробки обладнання, спеціальної техніки і технологій від провідних компаній Чехії, Китаю, Німеччини, Великобританії, Угорщини, Польщі, Австрії та України і представники комбінату -  Андрій Луговець та  Денис Корчаковський, інженери з ремонту служби головного механіка управління,  Олександр Корнет, начальник лабораторії рудникової автоматики ЦЛ КВПіА.

Учасникам виставки була запропонована широка ділова програма: конференції, тематичні засідання за участю провідних  фахівців, круглі столи, присвячені актуальним питанням важкої промисловості, а також форум  «Надра - драйвер економічного розвитку», спікерами якого витупили керівники запорізького регіону, представники профільних Міністерств та служб.

Розділ: