Виробничі новини з підрозділів

 Гідрометалургійний завод

      На урановому виробництві продовжується проведення планово-попереджувальних ремонтів, накопичення сировини та матеріалів. Завершено ремонт та наладка турбокомпресору №2, проведена перефутеровка млина ММС-2. Ведеться заміна стрічки транспортерів поз.34 та поз.37-1. Продовжується очищення технологічного обладнання. Сірчанокислотне виробництво готується до чергового запуску.

Ремонтно-механічний завод

     У підрозділі проводяться роботи з підготовки заводу до осінньо-зимового періоду. Згідно з планом спеціалістами енерго-механічної дільниці виконана більша частина заходів: проведені профілактичні роботи опалювального обладнання; виконана перевірка, ремонт та утеплення технологічних трубопроводів системи опалення; ремонт і технічне обслуговування газових опалювальних систем; перевірка електрообладнання та ін. В рамках виконання планових робіт, згідно з проектом, розробленим проектним відділом комбінату, працівниками дільниці виробничо-господарського забезпечення здійснюються роботи з реконструкції крівлі будівлі електроремонтної дільниці заводу з метою заміни м’якої крівлі на металічний профіль.

ЦПГДЛ

     В період з 30 вересня по 11 жовтня поточного року Центральною пилогазодозиметричною лабораторією згідно з Програмою радіаційного контролю 2016-2020 рр. виконані наступні роботи: - контроль умов праці робітників гідрометалургійного заводу (в т.ч. сірчанокислотного цеху), ремонтно-механічного заводу, Центральної пилогазодозиметричної лабораторії; - контроль якості промислових викидів стаціонарних джерел гідрометалургійного заводу (в т.ч. сірчанокислотного цеху), ремонтно-механічного заводу; - відбір проб ґрунту, рослинності та атмосферного повітря селітебної зони гідрометалургійного заводу для подальшого аналізу на вміст шкідливих речовин та радіаційного забруднення; - відбір проб атмосферного повітря підфакельно в населених пунктах (м. Жовті Води, с. Миролюбівка) у режимі роботи сірчанокислотного цеху ГМЗ для подальшого аналізу на вміст сірчаної кислоти та сірчистого ангідриду. Перевищень нормативних значень не зафіксовано.

Розділ: