21 листопада – День Гідності та Свободи

      День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом українським революціям – Помаранчевій 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Ці дві історичні події стали підтвердженням того, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією.

      День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану. Дата затверджена Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, метою запровадження якої стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

     Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів та європейських цінностей. Та нам всім слід пам’ятати, що Європейську Україну будує кожен із нас своїми вчинками, своєю працею і своєю системою цінностей.

     Бажаємо усім мирного неба, єдності, мудрості, згуртованості, добробуту, благополуччя та непохитної віри в краще майбутнє нашої держави.

Розділ: