Хто не пам’ятає свого минулого, той не має майбутнього!

      Сьогодні жовтоводці вшанували пам’ять про мільйони загиблих українців під час голодоморів, зібравшись у парку Слави біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору в Україні 1932-33 років. До заходу долучилися депутат Дніпропетровської обласної ради Л.Кармазін, депутати міської ради, керівники установ та організацій міста, учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій та просто небайдужі жовтоводці. Делегацію від ДП «СхідГЗК» очолив начальник служби по роботі з персоналом О.Захаров.

      На початку мітингу настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя Православної церкви України відслужив панахиду за загиблими в роки голодоморів та закликав усіх пам’ятати своє минуле, щоб не допустити повторення таких жахливих історичних подій у майбутньому.

      На знак вшанування мільйонів українців, померлих від голоду, жовтоводці поклали квіти до Пам’ятного знаку та запалили свічки пам’яті – була оголошена хвилина мовчання.

      Ведуча мітингу нагадала всім про історію створення Пам’ятного знаку у Жовтих Водах, про ініціатора і натхненника цієї важливої справи - Валентину Трофимович, яка також була присутня на заході.

      На завершення мітингу всіх запросили доєднатися до Всеукраїнської хвилини мовчання та акції «Запали свічку пам’яті», які розпочнуться о 16 годині.

      Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття, тільки пам’ять назавжди залишається з нами. То ж пом’янемо сьогодні  мільйони українців - жертв небаченого в історії людської цивілізації голодомору.

      Фото Олени Кубарєвої.