Виробничі новини

      25-26 листопада на Кіровоградському та Жовтоводському майданчиках ДП «СхідГЗК» відбувся ряд виробничих нарад за участю керівництва та фахівців ДК «Ядерне паливо».

      Виїзна нарада на Смолінській шахті була приурочена будівництву аварійного зумпфа робочих розчинів полігону купного вилуговування та монтажу дробарки HCU-7 полігону.

      В ході засідання оперативного штабу із загальної координації будівництва об'єктів Новокостянтинівської шахти учасники зібрання здійснили огляд виконання робіт на горизонті - 300м ствола «Головний» та поверхневого комплексу, проаналізували виконання доручень з попереднього засідання. Під час обговорення акцентувалася увага на проведенні робіт з благоустрою території навколо наземних об’єктів; облаштуванні тимчасової  калориферної ствола «Головний» та опрацюванні питання вибору системи обігріву ствола на постійній основі; дієвості графіків підрозділів ДП «СхідГЗК» та підрядних організацій щодо виконання будівельно-монтажних робіт до кінця 2019 року; питанні спуску елементів вагоноперекидача та його подальшому монтажу. За підсумками засідання штабу сформовані завдання на наступний виробничий період.

      В ході виробничої наради на Жовтоводському майданчику було обговорено питання виконання виробничої програми в листопаді та грудні підрозділами, які не перебувають у простої, та заслухано керівників Новокостянтинівської та Інгульської шахт, ДХЗ, сформовано необхідні завдання іншим підрозділам щодо ремонту техніки та обладнання. Також учасниками наради було проаналізовано хід виконання доручень з попередніх виробничих нарад.

     Керівництвом та провідними фахівцями ДП «СхідГЗК» та ДК «Ядерне паливо»  обговорено пропозиції для включення до організаційних заходів з будівництва в 2020 році об’єктів Новокостянтинівської шахти за бюджетні кошти в рамках інвестиційного проекту «Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей», підготовки Паспорту бюджетної програми та Порядку використання коштів.

Розділ: