У Кропивницькому розпочався триденний семінар в рамках експертної місії МАГАТЕ

      В рамках Експертної місії МАГАТЕ з третього по п’яте грудня в Кропивницькому проходить семінар за проектом МАГАТЕ UKR9037 «Розробка стратегії зняття з експлуатації та відновлення навколишнього середовища колишніх майданчиків видобутку і виробництва урану». Мета семінару – відпрацювання питань розробки комунікаційної стратегії взаємодії із зацікавленими сторонами в питаннях виведення з експлуатації уранових об’єктів. Делегацію від ДП «СхідГЗК» очолює помічник генерального директора з екології В.О.Жуков.

      Впродовж трьох днів учасники семінару ознайомляться з досвідом канадських та німецьких колег з відновлення навколишнього середовища на майданчиках переробки урану, залучення зацікавлених сторін до заходів з відновлення навколишнього  середовища на майданчиках уранових об’єктів Середньої Азії.

      Опрацюють з представниками МАГАТЕ плани з виведення Смолінської шахти з експлуатації та відновленню навколишнього середовища, розглянуть можливості фінансового супроводу робіт, рекультивації, довготривалого технічного обслуговування та нагляду за об’єктом.

      Окремо один день буде присвячений питанням комунікаційних стратегій і технологій взаємодії з громадськістю в ході реалізації заходів з виведення уранових об’єктів з експлуатації та подальшої роботи з відновлення навколишнього середовища.

Розділ: