Конкурс рефератів "Ядерна енергія і світ"

Організатори конкурсу: ДП «НАЕК «Енергоатом», Українське ядерне товариство за участю НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Мета конкурсу: залучення школярів і молоді до поглиблення та популяризації знань про ядерну енергетику, ядерну фізику; підтримка обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд стосовно ядерної галузі в Україні та світі; сприяння проведенню ефективної профорієнтаційної роботи зі школярами щодо вибору професії в енергетиці.

Учасники конкурсу: учні старшої школи (9–11 класів), молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

Умови проведення: На конкурс приймаються виключно індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, у яких відображаються результати аналізу чи досліджень автора з обраної теми. Розкриття теми може бути відображено через опис різноманітних сфер  взаємодії людини з ядерною енергією та атомною енергетикою у фізиці, хімії, біології, медицині, економіці, соціології, краєзнавстві, психології, політології, історії тощо. У фінальному турі відбувається конкурс захист рефератів, кожному учаснику надається до 10 хвилин для доповіді. Журі оцінює: відповідність роботи тематиці конкурсу; якість оформлення роботи та презентаційних матеріалів; актуальність теми; спеціальні знання; самостійність мислення; оригінальність; грамотність при викладенні тексту роботи; якість захисту  і правильність відповіді на запитання.

Терміни проведення конкурсу:

- І етап (відбірковий) -  проводиться до 1 квітня 2020 року у містах супутниках АЕС, закладах вищої освіти, що є учасниками конкурсу, та  у Києві шляхом загального відбору робіт по Україні – Дирекція з комунікацій ДП «НАЕК «Енергоатом».

- ІІ етап (фінал) проводиться у квітні-травні 2020 року в одному з міст розташування вищевказаних закладів вищої освіти.

Підведення підсумків та нагородження. Переможці, які вибороли І, ІІ, ІІІ місця, отримують дипломи та цінні призи; в номінації додаткового заохочення  –  грамоти та цінні призи; решта учасників ІІ етапу конкурсу – грамоти за участь та пам’ятні подарунки; керівники конкурсних робіт, які підготували переможців призових місць – відзнаку «Подяка» та пам’ятні подарунки.

Більш детально з Положенням про конкурс можна ознайомитися на сайті Українського ядерного товариства: https://ukrns.org

Контакти координатора проекту: Лашевич Наталія Валентинівна, тел.: (044) 277-79-71

Розділ: