Відбулося засідання оперативного штабу

      23 грудня на Новокостянтинівській шахті відбулося підсумкове, в цьому році, засідання оперативного штабу з загальної координації будівництва об'єктів Новокостянтинівської шахти щодо збільшення її  підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції.

      Члени штабу здійснили спуск на горизонт -300 м ствола «Головний», оглянули увесь обсяг виконаних підземних робіт та проінспектували хід виконання будівництва об’єктів поверхневого комплексу – будівель підіймальних машин Ц3,5х2А, МПП-6,3, автотранспортного цеху та ПС «Геолог».

       В ході обговорення було розглянуто виконання доручень з засідання штабу, що відбулося в листопаді, акцентовано увагу на дотриманні термінів при їх реалізації. Детально проаналізовано графік виконання будівельно-монтажних робіт щодо збільшення підіймальних можливостей ствола «Головний» в 2019 році та визначено першочергові завдання на 2020 рік як для підрозділів ДП «СхідГЗК», так і підрядних організацій, розглянуто питання щодо підготовки завдань для проектування робіт з будівництва шахти для збільшення виробничої потужності до 1500 тис. т на рік.

 

Розділ: