Прийміть найщиріші вітання!

      Дорогі друзі!

      Щиросердечно вітаємо вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

      Новорічні свята - не тільки нові надії і сподівання, життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє, але і час підвести підсумки року, що відходить в історію. Для нашого колективу 2019 рік був складним, напруженим, наповненим багатьма випробуваннями і викликами - роком наполегливої праці і вирішення багатьох проблем. Але всі негаразди ми подолали разом, завдячуючи злагодженості колективу, відповідальній роботі кожного з вас, згуртованості, підтримці наших партнерів. Ми розпочали реалізацію наймасштабнішого за останні роки інвестиційного проекту щодо розвитку виробничих потужностей Новокостянтинівської шахти, підписали довгостроковий контракт на поставку уранового оксидного концентрату. Це додає віри у краще майбутнє, впевненості у розвитку нашого підприємства у новому році.

      Ми щиро вдячні кожному, хто доклав до цього зусиль, хто своїм професіоналізмом і працею примножив кращі традиції і зміцнив авторитет нашого підприємства.

      Ми віримо в те, що всі негаразди відійшли, а Новий 2020 рік принесе позитивні зміни, нові враження й оптимізм, впевненість і стабільність, буде для нас щедрим на виробничі успіхи й злети, досягнення та перемоги.

      Дорогі друзі, нехай новорічні свята наповнять ваше життя світлою радістю і теплом, виправдають усі надії й сподівання на рік прийдешній, обдарують щедрою долею, міцним здоров’ям і щастям, любов’ю і затишком в родинних оселях, додадуть невичерпної енергії для реалізації всіх планів і задумів.

      Адміністрація ДП «СхідГЗК»

Розділ: