ДХЗ підводить спортивні підсумки 2019 року

     В грудні в Кам’янському відбулося урочисте нагородження учасників та переможців ХХ спартакіади «Здоров’я», яка проходила серед виробничих підприємств міста з семи видів спорту.

     Відкрив церемонію нагородження начальник міського управління молоді та спорту Едуард Коряк. Він передав спортсменам вітання від Кам’янського міського голови Андрія Білоусова побажав присутнім здоров’я, успіхів в житті і, щоб ніколи не розлучалися зі спортом. Всі присутні із задоволенням переглянули святкову музичну програму, а завершився захід нагородженням призерів та підприємств-учасників ювілейної спартакіади грамотами, медалями, кубками, м’ячами.

    Нагадаємо, що спартакіада «Здоров’я» тривала два місяці. В ній взяли участь команди 8 підприємств міста. Дніпродзержинський хімічний завод ДП «СхідГЗК» за підтримки профспілки та адміністрації заводу традиційно щорічно бере участь у змаганнях.

    За підсумками переможцем  стала команда «ДМК», набравши 176 очок. Срібло вибороли спортсмени «ДніпроАзоту» - 166 очок, на третьому місці команда «Южкокс» - 158 очок. Четверте місце з 146 очками посіла команда Дніпродзержинського хімічного заводу. П’ятими були спортсмени ДКХЗ – 150 очок, шостими – команда «ЗІП» - 86 очок, сьомою - команда «Міськводоканалу» - 62 очка. Завершили список команд-учасниць спортсмени «Стальзаводу» - 24 очка.

    ДХЗ вперше брало участь у змаганнях за всіма видами спорту, так як вдалося нарешті зібрати команду з баскетболу. І баскетболісти непогано справилися зі своїми задачами, посівши за підсумками 4 місце. В результаті змагань ДХЗ вибороло три треті та чотири четверті місця.

    Хочеться відмітити активістів-спортсменів: О.Чоха, К.Фролов, В.Волошин, О.Тонконог, А.Петренко, С.Філіппов, О.Новіков, М.Овчаренко, В.Середа, О.Бондарь, В.Ільницький, В.Карпук, О.Баранов, Я.Зорич. А вони щиро дякують вболівальникам, які приходили на змагання і активно підтримували гравців.

   Колектив ДХЗ дякує учасникам спартакіади за досягнутий результат і бажає нових перемог, постійного везіння, а разом з ним і заслуженого успіху.

   На фото зліва на право: Е.Коряк, начальник управління молоді і спорту Кам’янської міськради; Т.Кільчинська, голова фізкультурно-спортивного товариства «Україна»; О.Чоха, відповідальний за спортивно-масову роботу профкому ДХЗ.

   Лілія Белік, голова організації молоді ДХЗ.

 

 

Розділ: