Відбулося засідання штабу

      23 січня відбулося засідання оперативного штабу з загальної координації будівництва об'єктів Новокостянтинівської шахти щодо збільшення її  підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції.

      Члени штабу здійснили спуск на горизонт -300м, проінспектували хід виконання гірничих робіт ствола «Головний» та здійснили огляд поверхневого комплексу – будівель підіймальних машин Ц3,5х2А, МПП-6,3. Також оглянули вентиляторну установку  ВО-32/20/ДР з дифузором та будівлю автотранспортного цеху.

      В ході засідання штабу проаналізовано виконання рішень попереднього засідання, обговорено питання щодо внесення головним проектувальником змін до проектів будівництва ствола «Головний».

      Члени штабу заслухали інформацію служби капітального будівництва ДП «СхідГЗК» щодо стану виконання робіт на об’єктах шахти в частині дотримання строків будівництва. Також були обговорені питання щодо проведення випробувальних робіт змонтованого обладнання і машин та виконання робіт з реконструкції тимчасового побутового комплексу.

      На завершення засідання штабу було  визначено першочергові завдання службам комбінату та підрядникам, погоджено щоденний лінійний графік будівельно-монтажних робіт об’єктів Новокостянтинівської шахти для забезпечення вчасного пуску комплексу ствола «Головний».

Розділ: