Відбулися громадські слухання

      На виконання Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», у відповідності до Постанови КМУ №989 від 13.12.2019 у Мар’янівській сільській раді Маловисківського району Кіровоградської області 6 лютого відбулися громадські слухання звіту з оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності ДП «СхідГЗК» з нового будівництва «Збільшення потужностей ствола «Головний» із застосуванням бадьового підйому на Новокостянтинівській шахті».

      Слухання проводилися з метою залучення громади до обговорення звіту щодо оцінки впливу реалізації даного проекту та врахування зауважень і пропозицій у процесі реалізації підприємством планованої діяльності. У громадських слуханнях взяли участь мешканці сіл Олексіївка та Мар’янівка, від підприємства - В.О.Жуков, помічник генерального директора з екології, В.А.Косаренко, директор Новокостянтинівської шахти та представник ДП «УкрНДПРІпромтехнології» Казьянов В.В.

      З доповіддю щодо оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, загальних технічних характеристик та параметрів, екологічних обмежень, видів можливого впливу на довкілля нового будівництва виступив представник ДП «УкрНДПРІпромтехнології».

      В ході обговорення на всі питання, що виникали, фахівцями підприємства були надані роз’яснення. В якості пропозицій і зауважень для включення до звіту з ОВД від учасників слухань пропозицій не надходило.

      Громадські слухання визнано такими, що відбулися.

Розділ: