Новорічний подарунок під ялинку гірникам

Парк гірничошахтної техніки Новокостянтинівської шахти ДП «СхідГЗК» поповниться сімома одиницями навантажувально-доставочних машин. Три одиниці техніки вже прибули на шахту.

Це дві машини з об’ємом ковша 2 куб.м та одна трикубова. «З продукцією китайської корпорації XCMG ми ще не працювали. Для нас це нова техніка, – говорить директор Новокостянтинівської шахти Сергій Амброзьєв. – Машини будуть задіяні на веденні робіт з розвитку зворотного похилого з'їзду та розкритті запасів родовища в поверсі -300/-390 м. Розкриття покладів нижче горизонта -300 м необхідне для реалізації програми зі збільшення видобутку руди на Новокостянтинівській шахті. Завдання машин полягатиме у піднятті гірничої маси на концентраційний горизонт -300 м».

Машини придбано державним коштом в рамках інвестиційного проєкту «Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей». Тендер на поставку техніки комбінату виграла компанія з іноземними інвестиціями «Юромаш».

Ще чотири одиниці навантажувально-доставочних машин з об’ємом ковша 2 куб.м повинні надійти на Новокостянтинівську шахту до новорічних свят.

Після отримання дозволу Держпраці на експлуатацію цих машин в умовах СхідГЗК за участю представників компанії «Юромаш» нова техніка буде спущена в шахту та приступить до виконання робіт.

 

Довідково

Корпорація XCMG посідає 5 місце у світі з виробництва будівельної техніки. Це один з найбільших китайських холдингів, що представляє велику лінійку продукції і посідає провідні позиції на ринку.

Розділ: