Виробничі новини

Виробничі новини

Новокостянтинівська шахта

      На Новокостянтинівській шахті під головуванням очільника штабу С.Дробота відбулося чергове засідання оперативного штабу з загальної координації будівництва об’єктів шахти щодо збільшення її підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції.

     Члени штабу здійснили спуск в шахту, оглянули хід виконання робіт на горизонтах 300 та 330 м ствола «Головний», відвідали об’єкти будівництва поверхневого комплексу: вентиляторну установку КСРП-В-32, будівлі підіймальних машин та автотранспортного цеху. В ході засідання штабу за участю провідних фахівців ДП «СхідГЗК» та представників підрядних організацій було підведено підсумки виконання протокольних доручень від 20 вересня поточного року, обговорено проблемні питання, які виникають в ході будівництва, спланована робота на наступний виробничий період та обговорені пропозиції щодо реконструкції тимчасового побутового комбінату на 80 місць та виконання робіт в осінньо-зимовий період у стволі «Головний».

Гідрометалургійний завод

     Уранове та сірчанокислотне виробництво ГМЗ після проведених ремонтних робіт успішно запущені та працюють в штатному режимі, здійснюють переробку сировини і випуск готової продукції згідно з затвердженими плановими показниками.

Розділ: