Виробничі новини

      3 грудня відбулася чергова селекторна нарада з питань   виконання виробничої програми та матеріально-технічного забезпечення, яку провів головний інженер В.Пухальський.

Про фінансово-економічну ситуацію на підприємстві

      Як повідомив В.Пухальський, в.о. генерального директора А.Бендик сьогодні бере участь у нараді, яка проходить в Міністерстві енергетики, щодо вирішення двох ключових життєво важливих питань для ДП «СхідГЗК»:

 -  надходження коштів на рахунки підприємства за поставлену продукцію для виплати заробітної плати та матеріально-технічного забезпечення виробництва;

- підписання додаткової угоди на 2021 рік до довгострокового договору між ДП «СхідГЗК» та ДП «НАЕК «Енергоатом».

      2 грудня підписано наказ по підприємству №405 «Щодо тимчасового простою частини підрозділів ДП «СхідГЗК» згідно з яким всі підрозділи, окрім ДХЗ, з 7 по 14 грудня переходять на режим роботи  «простій» (за окремим графіком  Смолінська та Новокостянтинівська шахти). Рішення щодо подовження чи припинення простою буде прийматися у відповідності до фінансово-економічної ситуації на підприємстві. Така ситуація склалася із-за систематичних затримок грошових надходжень з боку ДП «НАЕК «Енергоатом», внаслідок чого на підприємстві немає можливості забезпечити уранове виробництво основними матеріалами, хімреагентами, запчастинами та  забезпечити безпечне виконання виробничих завдань у підрозділах.

Охорона праці

       Головний інспектор Н.Войскова повідомила, що за звітний період  аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. У відповідності до  вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві триває робота спеціальних комісій з розслідування обставин нещасних випадків на Новокостянтинівській  та Смолінській шахтах.

      Як повідомила Н.Войскова, на лікарняному перебуває 333 працівники, з яких 228 - з діагнозом ГРВІ. На підприємстві зафіксовано 24 лабораторно підтверджених випадки захворювання на  коронавірусну інфекцію, а саме: АТГ – 4; управління, Інгульська шахта – по 3 випадки;  ГМЗ, РМЗ, ЦНДЛ, СІТ, служба по роботі з персоналом - по 2 випадки; по одному випадку – ЦЛ КВПтаА, Новокостянтинівська шахта, служба охорони праці, ДГОО.

      2 грудня Кабінетом Міністрів України відмінено карантин вихідного дня  і по всій країні будуть діяти обмеження та вимоги «помаранчевого» рівня небезпеки. Н.Войскова акцентувала увагу керівників підрозділів на таких позиціях, як масковий режим в громадських місцях, транспорті, на робочих місцях; перевезення пасажирів автобусами виключно за кількістю місць передбачених для сидіння; проведення масових зібрань з кількістю учасників не більше 20.

      Впродовж  листопада в ході перевірок службою охорони праці видано 55 приписів, зафіксовано 201 порушення, здійснено призупинення роботи 14 одиниць обладнання, машин, механізмів. Три особи були відсторонені від роботи, 7 працівникам буде знижено розмір  премії.

      4 грудня в Кривому Розі відбудеться захист плану гірничих робіт на 2021 рік, в якому візьмуть участь керівники Смолінської, Інгульської, Новокостянтинівської шахт, ГМЗ  та профільні фахівці  шахт і управління комбінату. У підрозділах триває робота з підготовки до Комплексних перевірок уповноваженими державними органами за різними напрямками, які пройдуть в 2021 році, а також поновлюються  пакети документів з охорони праці на 2021 рік у відповідності до Положення про нарядну систему.

Звітували підрозділи

      Служба з виробничо-технічної комплектації надала інформацію щодо поставок вапна та сірки на гідрометалургійний завод. Головний енергетик Е.Клеопа  у своїй доповіді зазначив, що за звітний період перевитрат енергоносіїв у підрозділах не зафіксовано. Служба головного енергетика  працює з питань запобігання ситуаціям припинення постачання електроенергії та інших енергоносіїв  у підрозділи.

      Керівники  Смолінської, Інгульської, Новокостянтинівської шахт проінформували про роботу шахт в умовах обмеженого фінансового ресурсу на придбання обладнання, матеріалів, запчастин. Смолінська шахта з 3 грудня переходить в режим простою, окрім служб, які здійснюватимуть ремонтні роботи. Завершальні пусконалагоджувальні роботи із запуску ствола «Головний» на НК шахті віддтерміновуються до завершення простою на підприємстві.

      Сірчанокислотне та уранове виробництва гідрометалургійного заводу з 3 грудня планово призупиняють роботу, частина працівників буде відправлена в простій. Дніпродзержинський хімічний завод працює над виконанням грудневої виробничої програми та здійснює випуск гафній-нікелевої лігатури в повному обсязі.

 

 

Розділ: