ВП "УкрЯТ"

Запрошуємо до наших лав

Відокремлений підрозділ ГО «Українське ядерне товариство» на базі ДП «СхідГЗК» (ВП УкрЯТ ДП «СхідГЗК») створено в червні 2018 року. До його складу увійшли представники адміністрації, трудових колективів підрозділів, молодіжної та ветеранської організації підприємства. З 1996 року ДП «СхідГЗК» було колективним членом УкрЯТ.

Очолює підрозділ радник генерального директора Олександр Сорокін, заступник – Олена Малоок, фахівець відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

Основні завдання підрозділу: активна участь і сприяння подальшому розвитку ДП «СхідГЗК» та української ядерної генерації; реалізація комплексу заходів, спрямованих на формування об’єктивної громадської думки з питань використання ядерної енергії; сприяння розвитку творчих, наукових, професійних інтересів працівників підприємства; створення необхідних умов для наукового та професійного зростання молоді, обмін досвідом, науковими знаннями, новими ідеями, технічними та технологічними новаціями ядерної галузі; поширення кращих вітчизняних та міжнародних практик в сфері ядерної енергетики.

Члени ВП УкрЯТ ДП «СхідГЗК» активні учасники всіх статутних заходів Українського ядерного товариства, конкурсів, форумів, конференцій. До складу Правління ГО «Українське ядерне товариство» увійшли О.Сорокін, радник генерального директора,  голова ВП УкрЯТ ДП «СхідГЗК», Т.Гожуляніна, начальник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

Українське ядерне товариство створено в 1992 році і є найбільшою громадською організацією, яка об’єднує працівників і ветеранів підприємств атомної промисловості України, студентів профільних навчальних закладів. Товариство сприяє вирішенню багатьох наукових, виробничих і соціальних питань ядерної енергетики країни. 10 травня 2019 року ГО «Українське ядерне товариство» увійшло до складу Генеральної Асамблеї Європейського ядерного товариства та має в Асамблеї 10 голосів при прийнятті рішень

З усіма організаційними та поточними питання щодо діяльності ВП УкрЯТ ДП «СхідГЗК» звертатися до Тетяні Гожуляніної, контактний телефон: 095-234-80-91.