Новини

Понад 25 тисяч гривень – для ЗСУ

6 липня в смт Смоліне відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України за участю артистів місцевої самодіяльності КЗ «Центр культури та дозвілля» та духового оркестру. Його організатором виступила співробітниця Смолінської шахти Тетяна Уткіна – творча, енергійна та небайдужа людина. Про цікавий захід вона розповіла пресслужбі ДП «СхідГЗК»

28 червня – День Конституції України

Дорогі друзі! Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України!
28 червня 1996 року був ухвалений Основний Закон нашої держави. За ці 28 років Україна пройшла чимало випробувань та попри все зберегла демократію та європейськість, гідність і віру в майбутнє.Століттями Україна виборювала свою свободу. Зараз ми продовжуємо боротися за незалежність, за право вільно робити свій вибір, самим будувати майбутнє. Захист України – це найважливіша функція держави і справа всього українського народу.

Донорська кров – це внесок у нашу Перемогу!

Щорічно 14 червня відзначається Всесвітній день донора крові і в такий спосіб висловлюють шану та вдячність донорам за їх благородну справу і порятунок життя людей. З початком повномасштабного вторгнення в Україні в рази зросла потреба у донорській крові. «Донорська кров – це чиєсь врятоване життя, це наш внесок у Перемогу», – так вважають комбінатівці, які долучилися до донорського руху на Жовтоводському та Кіровоградському майданчиках підприємства. Серед працівників ДП «СхідГЗК» багато тих, хто здає донорську кров на системній основі, є серед них і Почесні донори України.

26 травня – День хіміка

В останню неділю травня в Україні відзначається День хіміка. Це професійне свято колективів ДХЗ, СКЦ, ЦНДЛ, ЦПГДЛ, лабораторій шахт та РМЗ, а також усіх працівників та ветеранів ДП «СхідГЗК», які пов’язали трудовий шлях з хімією!

День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років 

8 травня Україна разом з вільним світом відзначає День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. 

Цього дня ми вклоняємося перед усіма, хто захищав рідну землю й світ від нацизму. Ми відзначаємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу антигітлерівської коаліції. Серед загиблих у  Другій світовій війні  – близько 8 мільйонів українців.
Сьогодні українці знову у кровопролитних боях виборюють мир, свободу та незалежність, своє право вільно жити на рідній землі.

Страницы