Енергоресурси

 

ДП "СхідГЗК" -  надійний партнер, який пропонує професійну співпрацю та якісне надання послуг в енергетичному секторі, як в Україні, так і для зарубіжних партнерів.

ДП "СхідГЗК"  здійснює трейдерську діяльність на оптовому ринку електричної енергії. 

ДП "СхідГЗК"  в своїй діяльності керується Законом "Про ринок електричної енергії" № 2019-VII, який вступив в дію 13.04.2017 року та іншими нормативними документами.

ДП "СхідГЗК"  здійснює трейдингові операції в енергетичній сфері і пропонує побудову довгострокових, довірчих відносин з партнерами компанії.

 

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗВЕРНЕНЬ

Письмове звернення можна подати наступним чином:

  • надіслати поштою на адресу:  52210, м.Жовті Води, Дніпропетровської областіі, вул.Горького, 2
  • під час особистого прийому керівництва  за попереднім записом за адресою: 52210, м.Жовті Води, Дніпропетровської областіі, вул.Горького, 2
  • надіслати електронний лист на адресу: e-mail: kanc@vostgok.dp.ua
  • зателефонувавши контактній особі: +38 (095) 353-25-77

 

Вимоги до оформлення звернення/скарги/претензії

1. Повинно бути вказано:
— для фізичної особи: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса;
— для юридичного споживача, фізично особи-підприємця: назва, юридична адреса, адреса знаходження об’єкта електропостачання.
2. Викладено суть порушеного питання пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
3. Письмове звернення/скарга/претензія повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. При поданні звернення/скарги/претензії в електронному вигляді також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронним зв’язком не вимагається.

Якщо Ви бажаєте представляти інтереси  (НАЗВА ПІДПРИЄМСТВА) у якості регіонального торгового представника, просимо Вас звертатися за наступними даними:
Тел.: +38+38 (050) 414-44-76 (приймальня), Ел. пошта: vostgok@email.dp.ua