Виробничі новини

      ДП «СхідГЗК» працює над виконанням виробничої програми червня.

      У відповідності до вимог та умов безпеки провадження діяльності з переробки уранових руд керівництвом СхідГЗК спільно з Державною інспекцією ядерного регулювання здійснюються заходи щодо продовження дії ліцензії на право провадження діяльності з переробки уранових руд. Дане питання вирішується виключно між регулятором і ліцензіатом. Найближчим часом очікується подовження дії ліцензії.

      Розпочата реалізація заходів Протоколу, який був сформований за підсумками зустрічі в.о. Міністра енергетики України О.Буславець з колективом СхідГЗК. Зустріч відбулася 2 червня 2020 року. До Протоколу були включені пропозиції, спрямовані на подолання складної економічної та фінансової ситуації, яка склалася на підприємстві внаслідок несвоєчасної сплати ДП «НАЕК «Енергоатом» коштів за відпущений урановий концентрат. Незважаючи на суттєву затримку платежів Енергоатомом комбінат продовжує виконувати свої зобов’язання згідно з двостороннім контрактом.

      Уранове та сірчанокислотне виробництва гідрометалургійного заводу в роботі, здійснюють випуск готової продукції, виконується виробнича програма. Згідно з графіком планово-попереджувальних ремонтів з 17 червня ураново-переробне виробництво призупинить свою роботу для виконання ремонтних робіт та накопичення сировини.

      Інгульська, Смолінська, Новокостянтинівська шахти працюють в штатному режимі, здійснюють видобуток уранової руди.

      У Криворізькому гірничо-промисловому управлінні  ГУ  Держпраці у Дніпропетровській області на 23 червня заплановано захист планів гірничих робіт шахт та ГМЗ на ІІ півріччя 2020 року, тривають погодження відповідних пакетів документів.

      Ремонтно-механічний та Дніпродзержинський хімічний заводи працюють в штатному режимі, виробнича програма виконується в повному обсязі.