Прийміть участь в опитуванні

 

Шановні жовтовдці!

      У Жовтих Водах триває опитування жовтоводців щодо приєднання нашого міста до одного із двох районів: Камянського чи Криворізького. Триватиме воно до 10 липня. Окрім того, розглядається питання і стосовно утворення Жовтоводського району.

      12 червня поточного року на позачерговому засіданні Уряд погодив проєкт постанови Верховної Ради України про утворення та ліквідацію районів. Документом, розробленим на основі пропозицій робочих груп при обласних державних адміністраціях та робочої групи з напрацювання проєкту змін до адміністративно-територіального устрою Автономної Республіки Крим, створеної при Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, пропонується замість 490 районів залишити лише 129.

      Відтак, у Дніпропетровській області передбачено створити шість районів: Дніпровський, Кам’янський, Криворізький, Нікопольський, Новомосковський, Павлоградський. Наразі, відповідно до проєкту постанови ВРУ, Жовті Води віднесені до Кам’янського району. Таке приєднання викликало обурення як у мешканців міста, так і представників депутатського корпусу. Тож на сесії міської ради, яка відбулася 24 червня, депутати ухвалили текст звернення до вищого керівництва країни та області щодо формування територіального устрою Жовтоводської ОТГ з урахуванням думки містян.

      На виконання рішення сесії виконавчим комітетом міськради розпочато онлайн опитування жовтоводців щодо територіальної належності майбутньої Жовтоводської ОТГ до одного із двох районів чи, можливо, утворення власного Жовтоводського району. Віддати свій голос можна на електронній платформі «Консультації з громадськістю» (https://consult.e-dem.ua/1210700000) чи за посиланням https://bit.ly/3dVvRfr.

      Для того, аби взяти участь в опитуванні, необхідно зайти на офіційний сайт Жовтоводської міської ради (http://zhv.gov.ua) та знайти посилання «Консультації з громадськістю» (вниз по стрічці праворуч). Далі – авторизуватися за допомогою BankID чи електронного цифрового підпису. З детальною інструкцією щодо реєстрації на платформі eDEM можна ознайомитися ТУТ.

      З офіційного сайту Жовтоводської міської ради.

Розділ: