Питання охорони праці на постійному контролі

       Сьогодні відбулася перша липнева селекторна нарада з питань охорони праці, промислової та пожежної безпеки, яку провела головний інспектор ДП «СхідГЗК» Н.Войскова. Серед ключових питань порядку денного – підсумки роботи служби охорони праці за червень поточного року, стан захворюваності на підприємстві, матеріально-технічне забезпечення підрозділів.

      Як проінформувала Н.Войскова, за минулий тиждень аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. Спеціальна комісія з розслідування обставин групового нещасного випадку на Новокостянтинівській шахті планує до кінця тижня завершити свою роботу. Нагадаємо, що 22 червня терміни роботи комісії були подовжені. Стан потерпілих на сьогодні задовільний, 3 особи приступили до виконання своїх професійних обов’язків, 6 – перебувають на амбулаторному лікуванні.

      24 червня в Криворізькому гірничопромисловому управлінні головного управління Держпраці відбувся захист плану гірничих робіт Смолінської, Інгульської, Новокостянтинівської шахт та ГМЗ на ІІ півріччя 2020 року. Отримано погодження.

      Захворюваність на підприємстві не зросла та перебуває в межах сезонних показників, випадків коронавірусної інфекції не зареєстровано, у підрозділах і надалі тривають протиепідемічні заходи в межах вимог адаптивного карантину.

      В ході червневих перевірок фахівцями служби охорони праці видано 96 приписів, зафіксовано 440 порушень, здійснено призупинення роботи 31 одиниці обладнання, машин, механізмів. Під час перевірок чотири особи відсторонювалися від роботи, 17 працівникам буде знижено розмір премії.

      З 6 липня розпочнеться цільова перевірка з охорони праці на Інгульській шахті.

      На нараді керівники підрозділів доповіли про заходи з контролю за дотриманням вимог та норм охорони праці, проведені перевірки фахівцями підрозділу та службою ОП підприємства, про нагальні потреби матеріального забезпечення підрозділів за даним напрямком. Служба виробничо-технічної комплектації проінформувала щодо виконання заявок підрозділів та постачання засобів індивідуального захисту.

      Згідно з графіком та планом роботи на 2020 рік ЦПГДЛ здійснює контроль умов роботи працівників у підрозділах. В ході перевірок за минулий тиждень перевищень нормативів не зафіксовано.

 

Розділ: