Літній сезон-2020 стартував

      Незважаючи на складну ситуацію в країні, пов’язану з пандемією коронавірусу, підвищені вимоги щодо роботи закладів відпочинку, літній сезон-2020 на ДП «СхідГЗК» стартував.

      З 11 липня запрацювали оздоровчі бази: «Чайка» - гідрометалургійного заводу, «Залив» - ремонтно-механічного заводу та «Синюха» - Смолінської шахти. Щоб ця подія відбулася, колективам підрозділів та дільниці з ремонту та господарського обслуговування довелося докласти багато зусиль. Проведені традиційні ремонті роботи, навчання персоналу, здійснено заходи з благоустрою території та водойм, підготовлено всі дозвільні документи, підписано акти готовності. Поряд з цим  довелося виконати ряд протиепідемічних заходів, які визначені Постановою МОЗ та Головного санітарного лікаря України №36 від 06.06.2020 для закладів, що надають послуги з тимчасового розміщення, серед яких проведення температурного скринінгу, наявність антисептиків, засобів індивідуального захисту, особливі вимоги з організації харчування та перебування на території закладів та ін. Вирішальним в старті роботи баз став дозвіл на їх відкриття місцевими комісіями з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

      В процесі підготовки та проходження дозвільних процедур знаходиться оздоровча база «Гірник» Інгульської шахти, орієнтовна дата відкриття 1 серпня.

      Також працівники підприємства активно розпочали відпочинок в санаторіях та пансіонатах.

      Стосовно відкриття оздоровчих закладів для дітей ситуація дещо складніша. Через  високий рівень захворюваності на коронавірус дитячі оздоровчі заклади не відкриватимуться раніше 31 липня. Як повідомив В.Ляшко, головний державний санітарний лікар, Міністерство охорони здоров’я прописало спеціальні правила для роботи дитячих таборів в умовах пандемії коронавірусу. З метою їх відпрацювання заплановано реалізувати пілотний проект в Херсонській області та відкрити оздоровчий заклад для дітей саме цього регіону не більше як на 14 днів. Залишається очікувати  покращення ситуації із захворюваністю на COVID-19 в країні та довгоочікуваного відпочину для дітей наших працівників.

      На завершення хочемо додати: який би вид, регіон, країну для відпочинку ви не обрали, подбайте в першу чергу про безпеку та здоров’я рідних.

Розділ: