"Трудова слава" № 42 (2501) від 17 жовтня 2020 року

 

Опыт, ответственность и трудолюбие

В фотообъективе корреспондента «ТС» – представители двух бригад участка по ремонту оборудования химического передела цеха №60 ГМЗ.

Перекачка жидкостей – это процесс, без которого невозможна деятельность гидрометаллургического производства. Поэтому важно, чтобы насосы работали исправно. Если же произошла поломка – на помощь приходит бригада по ремонту насосного оборудования. В ее задачи входит ремонт всех насосов, которые задействованы в технологической цепочке ГМЗ. А работники бригады по ремонту грузоподъемных механизмов ремонтируют все краны, которые задействованы в производственной деятельности завода.

«Важно, чтобы ремонтные работы производились качественно и своевременно, - говорит Геннадий Ужва, начальник цеха по ремонту технологического оборудования ГМЗ. – Наши ребята понимают, насколько ответственные задачи выполняют, и трудятся на совесть. У каждого за плечами – многолетний стаж трудовой деятельности на заводе. Опыт, ответственность и трудолюбие помогают справляться с самыми сложными заданиями».

На фото Татьяны Корсуновской - слева направо: Александр Капуста, Сергей Лучко, Сергей Щербина, Геннадий Ужва (начальник цеха), Андрей Власенко (мастер), Александр Услистый, Андрей Зенишин, Евгений Макоцеба

 

 

 

Інгульчани активно працюють, але про безпеку не забувають

Ветеранська організація Інгульської шахти – одна з найактивніших. Її голова Борис Шуміхін завжди розповідає редакції «ТС» про новини життя ветеранів, надсилає фото з цікавих заходів.

«Карантинні обмеження наклали свій відбиток на діяльність багатьох підприємств та громадських організацій, - розповідає Б.Шуміхін. – І наше ветеранське життя – не виключення. На жаль, довелося відмінити заплановані екскурсії, подорожі вихідного дня, концерти, які дарували так багато позитивних вражень. Але, що зробиш – ми всі розуміємо, що зараз дуже важливо подбати про здоров’я. Тим більше, що наші ветерани-шахтарі – це переважно люди із вікової категорії «60+». Тому правилами безпеки не нехтуємо. Щосереди збирається рада ветеранів. Звичайно, дотримуємося санітарних правил, маскового режиму. Пенсіонери-гірники звертаються з різних питань, у яких ми намагаємося їм допомогти. Обговорюємо і актуальні теми: зміни до пенсійного законодавства, особливості цьогорічної виборчої кампанії тощо. До Міжнародного дня людей похилого віку масових заходів ми не влаштовували, але приділили увагу нашим найстаршим товаришам: ветерани шахти віком старше 80 років отримали привітання та матеріальну допомогу до свята».

Борис Шуміхін бажає усім працівникам та ветеранам ДП «СхідГЗК» міцного здоров’я та оптимізму. Він упевнений, що попереду у ветеранської організації Інгульської шахти буде багато цікавих подій та новин, про які обов’язково дізнаються читачі «ТС».

Наш кор.

Розділ: