"Трудова слава" № 47 (2506) від 21 листопада 2020 року

Олександр Пуліковський: Здобувати знання – важливо і корисно

      На цьому тижні, 17 листопада, відзначався Міжнародний день студентів. Це особливе свято для працівника Новокостянтинівської шахти Олександра Володимирович Пуліковського: адже він має таку жагу до знань, що навчається і навчається… Детальніше – у матеріалі «ТС».

      Олександрові Пуліковському – 34 роки. Народився він у місті Кропивницькому. Має дружину, з якою виховують сина. Трудовий шлях Олександр розпочав у 2010 році на Інгульській шахті, де протягом трьох років відпрацював гірником підземним, з 2013 року працює на Новокостянтинівській шахті, де з 2016 року займає посаду начальника дільниці пиловентиляційної служби.

      Свій шлях студента Олександр розпочав в 2010 році, вступивши до Українського політехнічного технікуму за спеціальністю «підземна розробка корисних копалин», де отримав кваліфікацію техніка-технолога гірничого. В 2013 році вступив до Центральноукраїнського національного технічного університету, де отримав ступінь вищої освіти бакалавр за спеціальністю «будівництво цивільних та промислових споруд», після чого у 2018 році вступив до магістратури іншого вишу - Криворізького національного університета. У 2020 році отримав диплом магістра за освітньою програмою «підземна розробка родовищ корисних копалин».

      На даний момент Олександр є студентом Центральноукраїнського національного технічного університету, де здобуває освіту за напрямком «облік і оподаткування».

      Весь цей час Олександр успішно поєднує навчання з професійною діяльністю та зазначає: «Іноді це буває нелегко – робота, піклування про свою родину та навчання, але завдяки підтримці дружини і сім’ї всі труднощі долаються. Не менш важливою є підтримка колективу, який із розумінням ставиться до бажання навчатись. Особлива подяка за розуміння - заступнику Андрію Гусінському. Хочу порадити юним здобувачам освіти, які нещодавно поринули у студентське життя, щоб вони не витрачали марно часу, а цілеспрямовано рухались до поставлених цілей. Здобувати знання – важливо і корисно!»

      Підготувала Альона Михайлик

Розділ: