5 грудня – День волонтера

      Волонтер - той, хто добровільно, за покликом серця, віддає свою енергію, час, ресурси і, чесно кажучи, частину свого життя заради допомоги іншим. У перекладі з англійської мови волонтер – добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках для людей похилого віку тощо. Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримує необхідну допомогу. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших. Саме завдячуючи українським волонтерам – їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції та фанатичній відданості справі – Україна вистояла й зберегла незалежність.
      Шановні волонтери! В цей день складаємо подяку саме вам, бажаємо міцного здоров’я та невичерпної сили волі і енергії для подальших добрих справ. Нехай кожен ваш шляхетний вчинок спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.
Дорогі друзі, а хорошим подарунком на День волонтера буде наша допомога — невеликий благодійний внесок, прояв турботи і теплоти по відношенню до тих, кому це потрібно.
Розділ: