7 грудня – День місцевого самоврядування в Україні

      Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Жовтоводської, Кам’янської, Кропивницької, Маловисківської, Смолінської територіальних громад.

      Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, органів самоорганізації населення, громадських активістів, усіх громадян з активною життєвою позицією, всіх хто вболіває за розвиток своїх громад, прагне робити сміливі кроки для розв’язань питань місцевого значення.

      2021 рік особливий, адже відбулися перші вибори в нових об’єднаних територіальних громадах, обрано депутатів новоутворених районних рад, громади обрали нових керманичів. Депутати та очільники територій на виборах отримали великий аванс довіри від місцевих жителів, тож покликані зробити все задля розв’язання нагальних питань  громад, зробити  життя своїх виборців кращим та заможнішим. 

      Шановні друзі! Бажаємо вам згуртованої роботи, громадської підтримки і надійних партнерів, виваженості при прийнятті рішень, перспективних, нових програм та проектів, плідної взаємодії з усіма гілками влади, наполегливості у вирішенні проблемних питань, людяності і толерантності у взаємовідносинах.

       Нехай здоров’я буде міцним, щастя - багатогранним, в родинах панує добробут, а кожен день буде наповненим корисними справами для ваших громад.

       Адміністрація, профком, рада ветеранів ДП «СхідГЗК»

Розділ: