14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

      В цей день ми вшановуємо надзвичайних людей -  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС -  наймасштабнішої світової катастрофи за всю історію ядерної енергетики. Саме ви, шановні ліквідатори, ціною героїчних зусиль, власного здоров’я і життя приборкали розбурхану стихію некерованої ядерної реакції, врятували мільйони життів, захистили прийдешні покоління від радіаційного лиха. Ваша мужність,  незламність, віра, надія, самовідданість - є справжнім прикладом служіння своєму народу.

      В цей день також віддаємо шану тим ліквідаторам, хто усвідомлено і жертовно віддав своє життя, виконавши завдання Батьківщини, зупинивши смертоносний атом.

      Чорнобиль для українського народу ніколи не стане минулим, а наслідки аварії, які з часом поглиблюються та трансформуються, завжди будуть застерігати всі майбутні покоління від безпечного поводження з атомом.

      Шановні ліквідатори!  Прийміть подяку за вашу активну життєву позицію, велику громадську роботу з патріотичного виховання учнівської молоді, небайдужість до всіх процесів, які відбуваються у ваших громадах. Щиро зичимо вам міцного здоров’я, життєвої енергії, оптимізму на довгі роки. Нехай у ваших родинах панує злагода і добробут, а кожен день приносить мирні сонячні ранки та надію на краще.

      Адміністрація, профком, рада ветеранів ДП «СхідГЗК»