"Трудова слава" № 1-2 (2512-2513) від 9 січня 2021 року

Майже 800 працівників та ветеранів ДП «СхідГЗК» стали героями публікацій «ТС» у 2020 році

      Ось такі цифри з`ясували працівники редакції «ТС», переглядаючи архів газети за минулий рік. Статті про життєвий шлях працівників та ветеранів підприємства, нариси про їхні трудові будні, різнобарвний світ захоплень та спортивні, культурні досягнення, бліц-опитування, фотофакти – людина праці неодмінно в центрі уваги нашої журналістської діяльності. Так було завжди, так буде і надалі.

      Шановні наші читачі – багаторічні прихильники «ТС» та всі, хто вперше приєднався до нашої великої дружньої «трудославської» родини! Щиро вітаємо вас з початком нового року, сподіваємося, що він буде багатим на добрі новини. Редакція «ТС» вдячна кожному, хто тримає руку на пульсі подій та підказує нам ідеї для цікавих публікацій. Переконані, що така плідна співпраця обов’язково триватиме у 2021 році. Адже не секрет, що газету ми створюємо з вами разом. Щодня приймаємо десятки телефонних дзвінків: ви запитуєте, ділитеся своїми проблемами, покладаючи на редакцію надію на їхнє благополучне вирішення, дякуєте за прості та смачні рецепти, корисні поради, а також підказуєте нам імена героїв для майбутніх публікацій. Таким чином кожен із вас впливає на наповнення газети.

      Приємно, що у нас налагоджена плідна співпраця з усіма підрозділами ДП «СхідГЗК» та його ветеранською організацією. З перших вуст, від фахівців різних сфер виробничої діяльності, читачі дізнаються, чим живе підприємство. Важливу роль у цьому творчому процесі відіграють наші позаштатні кореспонденти. Щиро дякуємо їм за допомогу! Переконані, що в цьому році коло наших помічників розшириться. Все дуже просто: є цікава інформація, ідея для публікації – зателефонуйте до редакції за номером: 050-329-90-19, або надішліть листа електронною поштою: trudovaja-slava@ukr.net Тим більше, що у липні 2021 року будемо відзначати 70-річний ювілей Східного ГЗК. Редакція відкриває спеціальну рубрику «70 років історії ДП «СхідГЗК», дописувачами якої можуть стати працівники, ветерани підприємства та усі читачі «ТС». Діліться своїми спогадами, цікавими історіями, пов’язаними з виробництвом; розповідями про колег, їхнє трудове та громадське життя, спортивні та творчі досягнення; ексклюзивними фотографіями різних періодів розвитку підприємства.

      Досвід 2020 року показав, наскільки важлива налагоджена взаємодія «редакція-читач», завдяки якій навіть в умовах жорстких карантинних обмежень процес випуску газети не припинявся ні на тиждень. Не будемо розповідати, якими зусиллями це далося працівникам редакції, важливий результат – свіжий випуск «ТС» у ваших руках щосуботи.

      Бажаємо нашому рідному підприємству гідно зустріти своє 70-річчя, а колективу продовжити наповнювати сторінки його славної історії новими трудовими звершеннями! Тож нехай нам усім завжди посміхається доля, а кожен день буде сповнений мудрістю, яка допоможе здолати усі негаразди.

      Хай збуваються усі заповітні мрії, здоров’я буде міцним, настрій бадьорим, а творчість невичерпною. Ми завжди відкриті для спілкування!

      З повагою редакція «ТС»

Розділ: