"Трудова слава" № 9 (2516) від 27 лютого 2021 року

Трудовые будни востговцев

Выполняют ответственные задания в сложных условиях

Качественное и своевременное проведение ремонтных работ увеличивает срок службы оборудования и минимизирует риск внезапного выхода его из строя. Это хорошо известно работникам бригады капитального ремонта участка №61 ГМЗ.

Ребята трудятся слаженно, на совесть. Они успешно выполняют ремонт технологического оборудования завода, а также участвуют в ремонтных работах на СКЦ. Еще одна важная задача - монтаж оборудования, в том числе крупногабаритного, тяжеловесного. Монтажные работы производятся в сложных условиях: труднодоступных местах, высоко, на эстакадах. Но трудности не пугают дружный коллектив бригады капремонта, и все задания выполняются максимально быстро и качественно.

В случае производственной необходимости опытные слесари-ремонтники привлекаются к работам по смежным профессиям, которые они освоили (токарь и фрезеровщик). Вот такие универсальные работники: будь то монтаж, ремонт или работа за станком – все им по силам.

На фото Татьяны Корсуновской из архива «ТС» - работники бригады капитального ремонта участка №61 ГМЗ. Слева направо: мастер Веселов И.А., Письменный М.Ю., Исаев Д.Е., Дьяченко Д.С., Овсепян А.Н., Закутин А.Н., Гошкодеря О.А., Шугалка В.Г., Федько С.Н., Чепуров В.Н., Кравец А.Н.

 

Енергія позитиву

«Love is…», або Купідон в ділі

Існує твердження, перевірене багатьма роками та багатьма парами, що шалене кохання проходить швидко, але кохання двох шалених людей не проходить ніколи. Тож, якщо вам пощастить зустріти людину, яка шаленітиме від тих самих речей, що і ви, тоді ваша пара буде приречена залишитись разом назавжди та отримувати насолоду від кожного дня, проведеного разом.

Мені пощастило – я зустріла чоловіка, з яким ми розділяємо спільні захоплення: подорожами, новими враженнями та, найголовніше, – одне одним. Тому нашу пару пов’язує одне з найбільш міцних і всеосяжних почуттів – справжнє велике кохання. Таке кохання окрилює, надихає, робить тебе кращим. Про таке кохання хочеться розповісти всьому світові.

Тому, коли в одній з груп соціальної мережі я побачила оголошення про пошук пар, готових взяти участь у справжній битві закоханих сердець, я, отримавши згоду трохи здивованого коханого, подала заявку на реєстрацію  для участі у І фестивалі-конкурсі м. Жовті Води «Кохання – це…». І хоча колектив КЗК «Палац культури», з яким ми були знайомі раніше, кардинально оновився після його виходу зі складу ДП «СхідГЗК», ми зустріли відкритих, творчих людей, тож наша співпраця відразу склалась якнайкраще.

Оскільки захід організовувався справжніми професіоналами, захопленими своєю справою, програма фестивалю була цікавою та різноманітною. Вечір розпочали Афродіта та Купідон, яких змінили не менш прекрасні ведучі Артем і Тоня, котрі задали піднесений початок концерту. Художні номери між змаганнями пар гармонійно доповнили виступи конкурсантів і подарували всім присутнім справжню естетичну насолоду від маленьких танцівників «Ча-ча-ча», східних танцівниць, неймовірних циркових гімнасток і майстерних вокалістів.

Три пари учасників (серед яких ДП «СхідГЗК» представляли ми з моїм Віталієм), змагалися у шести конкурсах, демонструючи свої творчі й інтелектуальні здібності, знання одне одного та найголовніше – своє кохання. За дійством на сцені було цікаво спостерігати не лише глядачам у залі, а й самим конкурсантам, адже всі пари були абсолютно різними: скромними та щирими, веселими та безпосередніми, стриманими та театральними. Але дещо спільне нас все ж об’єднувало – це кохання до своєї половинки. В кожного різне, але для кожного однаково важливе. І за вироком голови таємного журі саме кохання перемогло в цьому захопливому змаганні. Адже знайшовши свою половинку серед безлічі людей, ти вже стаєш переможцем в головному змаганні життя, учасниками якого стають всі. Це змагання за можливість отримати щасливу родину, до якої хочеться поспішати ввечері після роботи, або яка і є твоїм головним заняттям, якому ти із задоволенням присвячуєш увесь свій час. Тут тебе люблять і цінують незалежно від статусу та статків; тут є місце чарам – адже будь-яка неприємність або проблема, розділена з коханою людиною, стає маленькою і незначущою, а будь-яка радість примножується в кілька разів.

Тож бажаю кожному відчути таке неймовірне кохання в усіх його дрібницях: зашарітися від любовного вірша, який твій обранець схвильовано читає тобі на сцені; перед залом глядачів насолодитись протанцьованим з партнером запальним твістом; з гордістю презентувати створену вами валентинку у вигляді квітки-серця, яку тобі кілька вечорів поспіль після важкого робочого дня допомагав робити з цукерок твій брутальний байкер, бо ти захотіла брати участь в конкурсі закоханих пар.

Від свого імені та від імені інших учасників і глядачів дякую креативному колективу КЗК «Палац культури» і начальнику відділу культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради за можливість знову зануритися в цей казковий світ живої гри на сцені, насолоду від якої не порівняти ні з чим, за нові приємні знайомства та за цінні призи, які отримали всі пари-учасники конкурсу разом з дипломами про перемогу в трьох номінаціях: «Міс та містер талановитість», «Міс ніжність та містер мужність», «Міс романтичність та містер впевненість».

Сподіваємось, що цей фестиваль стане традиційним та вже наступного року збере значно більше учасників і глядачів.

Олександра Махоня

Розділ: