Дякуємо за відповідальність та професіоналізм

         День Довкілля  відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій.

         Зважаючи на специфіку сучасного виробництва з видобутку та переробки уранової руди, для ДП «СхідГЗК» збереження довкілля – це неодноразова акція, а  один з пріоритетних напрямків роботи, спрямований на  реалізацію багаторівневої, поетапної стратегії у питаннях екології, радіаційної безпеки та охорони навколишнього середовища.

        Опікуються  питаннями охорони навколишнього середовища та піклуються про безпечну діяльність нашого підприємства  служба радіаційної безпеки та охорони навколишнього середовища і низка профільних фахівців у підрозділах комбінату.

        За традицією в цей день хочемо подякувати їм за відповідальну працю і професіоналізм, щоденну кропітку роботу, багатогранність вмінь та навиків, наполегливість і терпіння, відданість своїй справі.

        Вдачі у всіх починаннях, реалізації планів та задумів.

       Адміністрація ДП «СхідГЗК»

Розділ: